1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DojoPL, Lipiec 14, 2009.

1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Mam kilka pytań.

1.Czy do dem, które posiadają tylko tryb multiplayere jest potrzebny xbox live gold?

2.Czy jeśli mam kartę pamięci to jeśli jakaś gra xbox live arcade się na niej zmieści będę mógł grać w te gry czy konieczny jest dysk twardy?

3.Gra Battlefield 1943 po zakupie do grania jest konieczne konto gold?

4.Czy jeśli znajdę na internecie grę xbla, która nie mieści się na karcie ale nagram ją na płytę i zakupię to czy będę mógł grać z płyty czy konieczne jest pobranie.

5.Czy wersje próbne na xbla to tak naprawdę tylko zablokowane pełne wersje za, które wystarczy tylko zapłacić i już mogę grać.Bo jeśli tak to odpowiedź na czwarte pytanie jest chyba jasna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    1. Tak.
    2. Tak, będziesz mógł grać.
    3. Jeśli się nie mylę to tak.
    4. Chyba nie ma takiej możliwości. Karta ogólnie nie jest dobrym rozwiązaniem, tak samo jak i nagrywanie dem na płyty. Polecam dysk :)
    5. Zazwyczaj zablokowana pełna wersja. Ale w jaki sposób to wyjaśnia czwarte pytanie to chyba nie rozumiem :p

4. gujak123

gujak123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to ja mam jeszcze jedno pytanko, czy usluga LIVE zapewnia korzystanie z internetu tak jak w normapnym PC, chodzi mi o przegladanie stron w internecie czy kozystanie z GG

5. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie, nie ma przegladarki ani nic z tych rzeczy. jedynie to co oferuje marketplace etc

6. Dave_heh

Dave_heh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie.Zamierzam kupić xboxa 360 u amerykanów.Czy gry kupione w Polsce będą działać?I czy jeśli go sflashuję będzie działał xbox live?

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1.Jeśli gra będzie region free to tak jeśli będzie PAL to nie.
    2.Tak

8. Dave_heh

Dave_heh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Dave_heh

Dave_heh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno pytanie czy Fable 2 po polsku ma region free?Oczywiście oryginał.

10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Tak trudno poszukać? Google nie boli. Tu masz odpowiedź poczytaj: Buy Fable II (Xbox360) - Play-Asia.com

ps. nie pisz posta pod postem tylko edytuj... nie wiem który raz to już powtarzam :(

ps2. Co za różnica czy oryginał czy nie ?

Wczytywanie...

Poleć forum