1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie LT 3.0 i rzeczach powiązanych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nightfaler, Lipiec 4, 2012.

1. nightfaler

nightfaler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jeszcze kilka dni temu miałem ixtreme'a 1.51, do tego do czego służył wystarczał (i tak więcej się kurzył na rzecz innej konsoli). No, ale postanowiłem to zmienić wraz z tym poradnikiem wgrałem LT 3.0
    HTML:
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ 
    , i prawdopodobnie najnowszy Dash 2.0.15574.0. Teraz kilka pytań:
    1. Czy mogę podłączyć konsole do sieci?
    1.1 Czy instantowo dostanę bana(nie była podpinana do sieci ze 2-3 lata)?
    1.2 Jeśli mogę to mogę grać przez sieć? Na oryginałach? Ew zakupić coś na Xbox live?
    2. Rozumiem, że wg poradnika ( znajdującego się w tym dziale) nie zainstaluje gier z kopii zapasowych pod XGD3 bez specjalnej nagrywarki?
    2.1 Mam w tym możliwość uruchamiania kopii zapasowych gier Ściągnietych z Xbox Live Arcade?
    2.2 Kopie zapasowy mogę nagrywać tylko na płyty czy jest jakiś sposób na nagranie je na jakąś pamięć masową? (ex. Pendrive, HDD)

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    1.Możesz
    1.1.Banów nie ma jak na razie.Ale jak może masz oflagowaną konsolę.
    1.2 Nie próbowałem bo po co los kusić

2.Nie w tym dziale bo tutaj tylko jest temat podwieszony. XGD3 niestety nie
    2.1 Niestety tego nie wiem
    2.2 Na płytę.Na pendrive czy dysk(wykryje 16GB) możesz spróbować zainstalować.

4. nightfaler

nightfaler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.x Czyli nawet nie kombinuje. Niech zostaje offline.
    2.1 Hmm czytam i czytam tematy niektórzy zarzekają, że udało im się uruchomić, dodatkowo dochodzi ten trick z muzyką.
    2.2 Kurde strasznie zależy mi na kilku tytułach z XLA ;/
    2.3 Zainstalować w sensie w taki sposób jak na stockowym HDD w konsoli? Że i tak muszę mieć płytę w napędzie?

Wczytywanie...

Poleć forum