1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytan odnosnie lt 3.0 itd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alofal, Styczeń 3, 2014.

1. alofal

alofal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    nagrywam wypalarka w laptopie(jakis tam pionner) podobno mam lt 3.0(bynajmniej za to zaplacilem)
    problem polega na tym ze jesli gra jest xgb2 to nie mam najmniejszego problemu z graniem z dysku zas jesli chodzi o xgb3 to juz inna historia, jak zainstaluje na dysku to po kilku minutach wyskakuje cos o autoryzacji dysku i restartuje konsole. dziala metoda na mp3, co dalej moge zeby nie musiec wlaczac mp3?
    z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry na dysku mozna instaliwac tylko po nagraniu ihasem rev b

1 osoba to lubi.
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  5. BaronTheStig

BaronTheStig Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Libiąż/Katowice
    Polecam iHas 124B. Na 15 wypalonych płyt tylko dwie spalone i to z mojej winy (poruszyłem stołem). Jeśli masz lapka jak ja to musisz też dokupić specjalny adapter pod USB.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum