1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobek9888, Luty 9, 2012.

1. bobek9888

bobek9888 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam xboxa z dashem 13599 oraz mam lt 2.0 Nie mam podłączonej konsoli pod neta, więc nie dostałem tam jakiejś cichej aktualizacji, ale mam kilka pytań odnośnie gierek z zabezpieczenie xgd, 3 bo wypaliłem kilka tytułów, które posiadają owe zabezpieczenie " Batman Arkham City, Modern Warafare 3, AC: Revelations " i mam pytanie, bo posiadam też wypalone gry z zabezpieczeniem ap2.5 I czy w przyszłości jak wyjdzie nowa gra, która będzie miała ten najnowszy dash i on mi się zainstaluje to czy po ponownym wgraniu lt2.0 Będą mi te gry chodziły czy będę musiał na nowo wypalać czy też wgrać lt 3.0 Oraz mam pytanie czy te lt3.0 eliminuje tylko gry z xgd 3 oraz ap 2.5 Czy też np starsze gierki, co mam wypalone, bo mam ich około 50 i nie chciałbym kupować na nowo 50 płyt i je wypalać od nowa.
    Mam też problem z grą Skyrim spolszczoną przez dog29 ale to problem chyba wstawki bo nie da się tego zinstalować na dysku oraz w grze są bugi wyczytałem na forum że trzeba usunąć jakąś pamięć cache ale nie wiem o co chodzi .

Ogólnie do 2012 wyszło wiele gier więc sobie już mogę darować piracenie ale wiedżmin 2 oraz kilka tytółów jeszcze bym sobie zagrał na klocku .

Przepraszam administracje jeśli powieliłem temat

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Po wgraniu nowego dascha od razu dostajesz w prezencie cichą aktualizacje. Więc zostaje wgrać lt 3.0 tylko pamiętaj ze jak będziesz chciał grac z dysku to musisz nagrywać ihasem inaczej nie będa przechodzić weryfikacji.
    Tylko gry z xgd3 i ap25 musisz od nowa nagrać reszta bedzie działać
    Skyrim od doga29 nie da się zainstalowac

4. bobek9888

bobek9888 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm to w sumie sobie daruje na dzień dzisiejszy wgrywanie lt 3.0 dopiero jak kupię tego liteona ihas bo ja kompa mam nowego i tam mam nagrywarkę samsunga i też to jest nówka. Czyli gry z ap2.5 oraz xgd3 będę musiał na nowo wypalać za pomocą tego ihasa żeby się dało instalować na dysku oraz żeby chodziły pod lt 3.0 . Czyli ogólnie ten dash jest największym problemem a czy w przyszłości wyjdzie jakiś nowszy LT który zniweluje te wszystkie problemy ??

Aha dodam że konsola nie była podłączana do neta i nie będzie gram tylko w singla .

5. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Nawet jak wyjdzie nowszy lt to i tak trzeba bedzie kupić ihasa. Moim zdaniem czym predziej zrobisz lt 3.0 i kupisz ihasa to mniej płyt zmarnujesz bo teraz tylko gry z zabezpieczeniem xgd3 wychodzią. A jak nagrywasz zwykła nagrywarką to nawet nie zrobisz z nich obrazu bo nagrane w 97% musisz od nowa pobierac chyba że masz na dysku. A myśle ze już niedługo mass effect 3 bedzie wymagał 699

6. Psi

Psi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mozesz podac jakies link do allegro albo cokolwiek jakia to nagrywarka

7. erin

erin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. Psi

Psi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dzieki ci bardzo

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn

Tutaj z przesyłką wychodzi około 82 zł.

@do autora
    Mam 2 nowe Liteon iHAS124-B do sprzedania. za 92 zł już z kosztem wysyłki i mogę wgrać ci Burner MAX pod konkretne Media-ID płyt na których będziesz palił, lub generic czyli pod Verbatimy.

Wczytywanie...

Poleć forum