1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie lt, xboxa, itd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartlomiejfisz2, Listopad 19, 2011.

1. bartlomiejfisz2

bartlomiejfisz2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam noszę się w zamiarze kupić xboxa 360.
    Proszę o odpowiedź w sprawie kilku kwestii:
    Szukałem i trochę poczytałem o xboxach, ale nie mam wiedzy sporej na ten temat.
    1) Czy xbox 360 musi być wyprodukowany koniecznie przed sierpniem 2011
    2) Czy do przeróbki napędu potrzeba coś więcej niż komputer/xbox/sata
    3) Co dają boxy, które można kupić np. na allegro do przeróbek ceny od 60/250zł ?
    4) Odnośnie przeróbki rozumiem, że najnowszą dostępną jest lt 2.0 ?
    5) Czy ban na xbox live może zostać nałożony jeżeli grasz w oryginalne gry na przerobionym napędzie online ?
    i wreszcie : Proszę o link do tutoriala jak wgrać lt 2.0 lub nowszy jeżeli jest do xboxa slima

6)i jak rozpoznać wersję napędu, rozbierając i zczytując?
    7) Czy jest możliwość sprawdzenia daty produkcji xboxa bez otwierania pudełka, np w sklepie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Po sierpniu też przerobią tylko że troche drożej bo jest większa integracja w elektronikę napędu (gościu mi tak gadał)
    2. Nieraz USB Probe
    3. No za pomocą ich możesz sam przerobić xboxa w domu
    4. Tak jest ona potrzebna aby odtworzyć najnowsze gry na piratach
    5. Tak, gdy nie masz oryginalnego FW możesz dostać bana, płyty mogą być oryginalne
    W Slimie trzeba robić drill w chipie napędu lub przecinać ścieżke w zależności od napędu, odradzałbym za to się brać samemu lepiej dać do serwisu.
    Jeżeli chcesz link to musisz podać jaki masz napęd.
    6. Rozbierasz xboxa i na napędzie pisze
    7. Nie, z tyłu na xbox jest naklejka i tam jest data produkcji

4. bartlomiejfisz2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki.
    Jak już go dostanę to sprawdzę jaki mam napęd.
    Rozumiem, że są 2 lite-ony albo hitatchi.
    Napisałeś, że w slimie się ścieżki tnie.
    Czy jest to inna metoda przeróbki, nie wymagająca lt2 czy innego oprogramowania ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie, żeby zczytać klucz trzeba ciąć ścieżki lub robić drill w napędzie (wiercenie w chipie), zależy od napędu..
    Mam nadzieję że pomogłem.
    Pozdrówka ;)

Edit: Czytałem sobie tak forum i dowiedziałem się że w konsolach od Sierpnia 2011 jest niejaki liteon 1175 którego narazie nie da się przerobić... Sorki za wprowadzenie w błąd

6. bartlomiejfisz2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Philips-LiteOn 16D4S taki jak mniemam napęd będę miał sprawdziłem po numerach z pudełka tu:
    Xbox 360 Drives - List
    Więc jak zabrać się za jego przeróbkę, co potrzebne, czy na tym napędzie się da i jakbyś mógł jakiegoś linka do tutka :)

Pozdrawiam

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ten napęd da radę przerobić ponieważ mam ten sam. Co do przerabiania to chyba trzeba drillować w napędzie, więc polecał bym dać do serwisu, ja tak postąpiłem. Gdy chodziło o zmienienie FW na nowszy to bym pomógł np. z Ixtreme 1.91 do LT+2.0. Niestety w przeróbce Ci nie pomogę... Napewno ktoś na forum się zna więc Ci pomogą :)

8. bartlomiejfisz2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak się szczęśliwie składa, że mój ojciec ma serwis rtv.
    Nie ma najmniejszego z tym problemu.
    Prosiłbym jeszcze o wyjaśnienie kwestii jednej.
    Można te nowe giery z xdg3 nagrywać nagrywarką w laptopie (laptop połowa 2011)?
    Czy dałbyś mi jakiegoś linka do tutka jest jakiś na forum, ale nie mówi on jasno o moim napędzie.

9. bartlomiejfisz2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha no i mam 0225 wersję Philips-LiteOn 16D4S

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak mam dokładnie taki sam napęd w xbox. O tutka chodzi Ci do przerabiania konsoli to chyba nie ma bo też nie mogę znaleść...
    Do gier z XGD3 podobno powinna być nagrywarka: Liteon Ihas 124-xx B z Firmware od C4eva (ważne jest to B). Na twojej wypalić da radę ale jest możliwość że podczas rozgrywki może Cię wyrzucić do dasha w konsoli... Ja narazie nagrywam LG i niczego takiego nie doświadczyłem. Forza 4 i chyba te nowe gry oflagowują konsole gdy nie wypali się ich tą nagrywarką Liteon, wtedy nici z grania na live.

11. bartlomiejfisz2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wszystkie te pierdzielenie nt. cichych aktualizacji microsoftu to jedna wielka lipa, wystarczy tylko mieć tę nową nagrywarkę ?

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Oflagowanie konsoli offline przez gre czyli że konsola dostanie bana gdy zostanie podłączona do live. A te ciche aktualizacje "dae.bin" konsola ściąga gdy podłączysz ją do neta i wtedy nie odpalisz gier z zabezpieczeniem AP25/XGD3... Ja nie podłączałem ostatnio i mogę sobie grać a nie :D

Wczytywanie...

Poleć forum