1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie mojego Xboxa, rozwinę swoją wypowiedź!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dave94, Sierpień 8, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dave94

Dave94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głogow, Legnica, Poland, Poland
    Witam od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox 360 60GB Jasper, kupiłem go używanego poprzez tablica.pl. Wszystko śmiga pięknie przez tydzień miałem tylko UFC Undisputed 3 pożyczone od kolegi [oryginał]. Konsola ma przeróbkę LT 3.0. Nabyłem więc płyty Verbatim DL i nagrałem 10 gier, gry są nowe bo wyszły w końcówce 2012 albo już w 2013 roku. Mam 3 pytanka odnośnie konsoli.

1. Po włączeniu konsoli i zalogowaniu się w profilu gracza, wyskakuje takie coś View image: 2013 08 08 12 57 46

2. Gdy wkładam do napędu i chcę zagrać w te nowe gierki, wyskakuje takie coś View image: 2013 08 08 12 58 54

3. Na ostatnim zdjęciu jest mój Dashboard i jego wersja View image: 2013 08 08 12 56 22

Moje pytanie jest następujące, czy zalogowanie się do Xbox Live nie zablokuje mi konsoli albo usunie przeróbkę [link 1]. Po drugie czy mogę aktualizować bez obawy o podobne efekty, tak abym mógł odpalić te nowe gierki [link 2]. Z góry dzięki za pomoc. Bo za bardzo się na tym nie znam, a boję się, że mogę już sobie więcej nie pograć.

Pozdrawiam...

Dave94

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Jak zalogujesz sie do Live automatycznie bedziesz musial zaktualizowac Dashboard do najnowszego inaczej nie zagrasz , z tego co widzę masz LT 3.0 więc nie powinno Ci to w niczym przeszkodzić.Twój Dashboard jest już dosyć stary więc każda nowa gra będzie wołała o update.Update nie usunie Ci przeróbki.

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  5. Dave94

Dave94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aha dzięki mistrzu za szybką odpowiedź, czyli co aktualizować to i logować się do Live ze spokojem, nic złego nie stanie się z moim X'em? Pytam bo chcę mieć 100% pewność, gry którę proszą o aktualizcję to:

Far Cry 3
    Crysis 3
    Bioshock Infinite
    Resident Evil: Revelations
    Metro: Last Light

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A co ma się złego stać ? konsola wybuchnie ?
    Dostałeś odpowiedź, że możesz spokojnie aktualizować i nic się nie stanie.

7. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Spokojnie możesz aktualizować nic się nie stanie gry które podałeś są nowe więc niezbędna do nich jest aktualizacja dasha :)

8. Dave94

Dave94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nie znam się to pytam, a ty podniecasz się tym jak kura miesiączką, jeszcze rok i będę tak jak ty wyrobiony jak majtki w kroku i sam będę pomagał więc luzik :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum