1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie przeróbki i gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turbin, Kwiecień 1, 2015.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

mam kilka pytań odnośnie przeróbki konsoli. Minęło sporo czasu odkąd ostatnio grałem na X360, dzisiaj postanowiłem pograć sobie we wszystkie CODy. Problem pojawił się taki. Mam wszystkie cody (mw1,2,3) nagrane na płytkach. COD 1 działa bez problemu. Na płytce z MW2 mam zapisane takie coś: XGD2, LT1.1, RF, AP2.5. Podobnie mam na płytce z MW3, jest napisane XGD3, LT2.0 - wie ktoś co to może oznaczać? Jak już wspomniałem dawno nie grałem na X360 i nie pamiętam po co ja to tam zapisałem. Podejrzewam że mam LT 2.0 i dasha 2.0.13599.0 (tak mam w konsoli i w profilu tutaj na Xboxforum, a nie aktualizowałem konsoli do lt3 wiec chyba to sa poprawne dane). Pytanie jest takie, czy mogę spokojnie odpalić MW2 i MW3, bez obawy straty przeróbki?

Z gory dzięki za pomoc,
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    przeróbki nie stracisz ale złapiesz cichą aktualkę
    najlepiej aktualizuj do lt 3, gry xgd2 z ap 2.5 i xgd3 nagraj jeszcze raz, tym razem pod lt 3
    przeczytaj ten http://xboxforum.pl/threads/lt-maly-zbior-informacji-dla-swiezaka-2014-pytania-i-odpowiedzi.138506/ temat i odnośniki w nim zawarte. po przeczytaniu powinieneś wszystko zrozumieć. w razie jakichkolwiek pytań pisz tam

Wczytywanie...

Poleć forum