1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie przeróbki konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ReeZoo, Październik 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ReeZoo

ReeZoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak jak w temacie mam kilka pytań na temat przeróbki Xboxa 360. Jakiś czas temu miałem ixtreme 1.51 i wszystko było super, do chwili kiedy przez swoją głupotę nie usunąłem przeróbki poprzez aktualizację dasha. Z góry przepraszam za pytania, ale ostatnio nie jestem na bieżąco i nie mogę się połapać co i jak. Po pierwsze czy skoro kiedyś miałem już przerobioną konsolę to muszę ją znów oddać do przeróbki, czy też może wystarczy wgrać jakieś oprogramowanie i ewentualnie mógłbym sobie z tym poradzić sam ? Po drugie czy istnieje przeróbka, która pozwoli odpalić wszystkie nowe gry takie jak Fifa 12, NBA 2K12, czy Forza 4 oraz jakie jest prawdopodobieństwo ,że niedługo Microsoft znowu wymyśli jakieś zabezpieczenie ? W skrócie przerabiać teraz czy może jednak poczekać na ewentualne kroki Microsoftu ? No i na koniec, czy jeżeli moja nagrywarka radziła sobie ze starszymi grami to z nowymi również nie powinno być problemu ? Z góry dzięki za pomoc !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum