1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie przeróbki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez borysziom, Listopad 18, 2010.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wiemy niedługo wychodzi LT+ Nie chce wydawać pieniędzy na przeróbkę konsoli i wpadłem na pomysł, że sam to zrobię.
    Mam konsole z końca 2008 roku jest to napęd liteon v1 o ile mi wiadomo. Mam ixtreame 1.5 i wszystko przerabiam na wave 2.
    Widziałem na forum jak zrobić własnoręcznie spear. I teraz moje pytanie: Czy ten spear i sofcik + potrzebne programy wystarczą do przerobienia tego oto napędu ? Czy coś jeszcze potrzebuje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lepiej dac 50 zl i miec zrobione w 15 minut na bum cyk cytk niz samemu kombinować
    nie roumiem nie kupujesz gier to na przerobke powinnienes nowa miec
    szkoda ze nie oszczedasz nawet na nośnikach
    teraz bedzie do zlamania AP2.5 i chyba sam flash napedu tu nic nie da

4. borysziom

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakbym zapytał czy lepiej kupić, czy zrobić to samemu, zapytał bym ciebie, ale tego nie zrobie. Nie pisz bezsensownych postów tylko, żeby napisać, a po 2 jakbyś znał trochę temat to byś wiedział, że nowy flash powstaje właśnie dlatego, że wyszedł ap 2.5. Następnym razem jak będziesz chciał komuś rzekomo pomóc sam się dokształć :)

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  6. borysziom

Polubienia:
    3