1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie RGH oraz prośba o radę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez steveopt, Maj 15, 2013.

1. steveopt

steveopt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PT
    Siemanko wszystkim , posiadam konsolę xbox360 4GB SLIM z przeróbką lt30 ale mam dość już nagrywania gier oraz problemów z tym związanych . Chciałbym abyście mi doradzili , oraz odpowiedzieli na kilka pytań odnośnie konsoli z RGH

1.Mając konsole z RGH - polega to na tym iż , ściągniętą gre wrzucamy na dysk i po prostu ją od razu odpalamy ?
    2.Opłaca mi się lepiej przerobić moją konsole na RGH czy sprzedać starą i zakupić nową?
    3.Na dzień dzisiejszy jaką konsolę najlepiej jest zakupić z RGH ( wersja itp ) aby chodziło wszystko co teraz wyszło ( Fifa 13 , GOW 3, RE 6 , GTA5[wkrótce] )

Swoją konsole chcę sprzedać dlatego ,że na gry org. mnie nie stać , a mam nagrywarkę IHAS rev D i żadnej gry prawidłowo nagrać nie jestem w stanie...dlatego pomyślałem o RGH

proszę o odpowiedzi , w miarę sensowane
    z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    1 tak
    3 slim badz jasper na rgh1

Co do nagrywarki, bo ma byc najlepiej rewizja b+ flash w niej. Wszystko jest w poradnikach na forum.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    ad.1. Dokładnie tak. Ważne jest aby był twardy dysk przy konsoli.
    ad.2. Jeśli masz starą wersję konsoli to lepiej ją sprzedaj i kup Slima.
    ad.3. Polecam wersję Slim Trinity,najlepiej z dyskiem. Może być bez,ale trzeba jakiś dokupić aby był komfort z używania konsoli.Konsola może też nie posiadać napędu DVD. Wtedy wychodzi taniej. Ważne aby miała zaślepkę po napędzie aby w miarę estetycznie się prezentowała.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. Ściągnięty obraz przerabiasz programem do jednego z dwóch formatów (proces trwa min. 5 min, max 10) i wypakowane pliki kopiujesz na dysk konsoli przez sieć FTP lub jeśli masz dysk zewnętrzny USB to wrzucasz z poziomu komputera, skanujesz i grasz.
    2. Jeśli masz Falcona lub jeszcze niżej to sprzedaj i kup Jaspera (phat) lub po prostu SLIMkę.
    3. Jakąkolwiek. Wszystko zależy od softu jaki znajduje się w konsoli a takie rzeczy aktualizujesz sam w domowych warunkach za pomocą pendrive'a.
    Polecam RGH ze względu na możliwość odpalania DLC oraz gier Arcade.

6. Pandashi

Pandashi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznan
    To wszystko prawda mam jaspera z rgh
    i zaczyna fiksować wiec zakup slimke
    bo jaspery są już coraz starsze :)

7. steveopt

steveopt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PT
    ok , dzięki za rady , przerobiłem swojego slima pod rgh , niedługo odbiorę , więc potestuje

dzięki raz jeszcze za odpowiedz

pozdrawiam

%temat do zamknięcia%

Wczytywanie...

Poleć forum