1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sisimon, Listopad 6, 2015.

1. sisimon

sisimon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Z racji tego że jestem nowym użytkownikiem xbox360 mam do Was kilka pytań. Mam konsolę xbox360 z rgh i dyskiem 500Gb wewnętrznym. Mam dash nxe bez fsd. Konsola podłączona jest do internetu, lecz Xbox live - nie. Gry na dysk umiem już wgrać. Jeżeli jakąś grę uruchomię to aby wyjść z gry do menu z powrotem to muszę przycisnąć ten duży guzik srebrny na padzie ? i zaznaczyć - wyjście do głównego menu (ale wtedy mi pisze że utracę zapis gry). Czy te gry w rgh się nie zapisują na dysku ? Innej kombinacji wyjścia z gry nie ma ? Drugie pytanie : czy jest szansa abym miał okładki gier w nxe ? (mam tylko same napisy). Acha, przed każdą grą którą uruchamiam pisze mi że jest aktualizacja do pobrania i nic się wtedy nie dzieje .... przyciskam wtedy ten duży srebrny guzik i gra się odpala, tak ma być ? Mam jakiś utworzony profil gracza (pozostałość od osoby która na niej grała w Anglii). Nie ma on utworzonego konta w Microsoft. Czy muszę takie konto utworzyć ? (zarejestrować się) aby mi się cokolwiek pokazywało w menu ? (teraz mam puste okienka). Proszę abyście mi coś doradzili. Myślę że sobie z tym poradzę, ale proszę o wskazówki. Nie chciałbym też coś źle zrobić , dlatego liczę na Wasze rady. Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Zainstaluj sobie najlepiej FSD albo aurore. Będziesz miał okładki, title update itp. http://xboxforum.pl/threads/poradnik-swiezego-jtagowca.67718/
    RGH NIE PODŁĄCZA SIĘ DO XBOX LIVE - chyba że masz dual nand. Jak masz aurore/fsd to podłącza się do ściągnięcia okładek.
    Savy pewnie ci się nie zapisują bo nie jesteś zalogowany do profilu, stwórz sobie nowy profil i graj z niego.

4. sisimon

sisimon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, czyli założę nowe konto (mam się zarejestrować w microsoft ?). Mam na pendrivie już Aurora 0.5b. Mam go wgrać do głównego katalogu w HDD1 ? Czy muszę wgrywać das lancher ? Nie mogę znaleźć na youtube żadnego filmiku jak zainstalować ten program w konsoli i czy trzeba go jakoś później ustawić ?

5. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Analogicznie jak w poradniku do fsd który wysłałem wyżej.
    Profil tworzysz po prostu w nxe, wchodzisz w zakładkę śieci społeczności/zaloguj lub wyloguj, wybierasz nazwę i już. Żadne logowanie do ms, przecież rgh jest offline.

Wczytywanie...

Poleć forum