1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie sprzedaży internetowej

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez glizda360, Czerwiec 25, 2009.

1. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Witam mam kilka pytań odnośnie sprzedaży gier przez internet.
    No więc tak:
    Chcę☻ sprzedać grę na allegro.pl i mam pytania odnośnie wysyłki
    Wiem że aby dobrze zabezpieczyć to wkładam do koperty bąbelkowej(posiadam:D)
    I teraz schody:
    *kurier czy poczta??
    *płatność z góry czy za pobraniem??
    * czy paczka z zadeklarowaną wartością czy priorytet??
    Proszę o odpowiedź
    Sensowne nagradzam:cool:
    Z góry dzięki
    EDIT
    Ps. Jakich rozmiarów musi być koperta bąbelkowa aby włożyć tam grę możecie podać w mm. albo w tych np. [E\25]

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    kurier
    za pobraniem przyspiesza czas kupujacemu ale to bez roznicy czy pobranie czy przelew
    zadeklarowana wartosc
    podkreslam ze kurier bo poczta ostatnio w kulki leci

4. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Ja bym wybrał Poczte.
    Kurier ? Kto Ci kupi grę i zapłaci tyle co połowa wartości gry jeszcze za kuriera ?
    Wpłata na konto,ale niektórzy Kupujący wolą brać za pobraniem(wtedy kase Ty masz później,po tygodniu od nadania paczki około).
    Bez zadeklarowanej wartości(po co?jakbyś x360 sprzedawał to ok,ale gre?) ale za to wybierz priorytet,wtedy na drugi dzień najczesciej dochodzi.

5. DeXteR_20

DeXteR_20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym wysłał pocztą jako list polecony-priorytetowy. Dojdzie błyskawicznie. Jeżeli wyślesz przed 15 tego samego dnia to na następny dzień paczka jest u kupującego. Oczywiście przedpłata najpierw na Twoje konto. Koszt takiej wysyłki to ok 5 PLN. Pozdro.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja sprzedałem już pare gier na allegro. Płatność była z góry lub odbiór osobisty. Wysyłka była pocztą paczka priorytetowa lub ekonomiczna. Kupujący wybierali priorytet (koszt 10 zł). Jak będziesz pakował grę znajdującą się w pudełku włóż coś do środka żeby płyta nie wypadła z zatrzasków podczas transportu bo się porysuje.

7. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Dziękuję wszystkim za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum