1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytan odnośnie Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kojakoss, Listopad 8, 2011.

1. Kojakoss

Kojakoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemano na dniach kupuje Xboxa 360 Slim 4Gb jako ze brak większej kasy mi nie pozwala na tego z 250 Gb to proszę was o odpowiedz

jakie dyski mogę wpiać do konsoli żeby było chociaż 120 Gb czy 250 a nawet te 60 GB bo 4Gb zdecydowanie za mało a z kosztami dysku twardego sie nie martwie bo dysk prawie że każdy mogę mieć za darmo bo kolega ma własny serwis komputerowy i z częściami wiec mam mu tylko podać model dysku i po sprawie pózniej kupie sobie tylko obudowę do tego dysku oryginalna od SLIMA za 35 zł i będzie grać gitara :)

Kwestia nr2 czy jest już możliwość przerobienia Slima ? jak jest to w jakich cenach ?

Kwestia nr3 czy jest jakaś częsc seri gier God Of War na Xboxa ?

Pozdro ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ChuckTesta

ChuckTesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dysk to najlepiej orginalny kupić są od 60 do 250gb, można podpiąć nie orginalny jest tam jakiś model WD(Dysk do xboxa jest dóżo mniejszy od tego z PC). Slima można oczywiście przerobić tylko trzeba wiedzieć jaki masz napęd, tutaj na forum są osoby które przerabiają konsole i na allegro też jest dóżo ofert co do ceny to od 40 do 70zł . Co do God of War to tylko jest na Play Station 2 i 3 (pomyślisz dlaczego niema na xboxa360?) Dlatego bo to jest Gra ekskluzywna na Play Station i tylko na Play station ma tylko wychodzić .Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam

4. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. WD bevt/bpvt/bevs/bekt - dyski musisz potraktować programem hddhackr aby wgrać sygnature.
    Pojemność od 20 do 320gb.
    2. Jest. Flash 100-150zł, reset glitch hack 150-250zł.
    3. Nie to seria sony, tworzona przez studio sony.

5. Kojakoss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki Koledzy za pomoc :))

jeszcze pytanie czy ciężko sie wgrywa ter sygnaturę na dysk ??

6. Darcik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie. Tutaj masz program hddhackr HDDHackr v1.30 Build 20110303
    bootujesz go z pena, na pena wrzucasz sygnature odpowiadającą rozmiarowi twojego dysku (wystarczy wygooglać hddss.bin 120gb , hddss.bin 250gb, hddss.bin 320gb) i program prowadzi za rączke.

7. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Jak pociąga cię God of War powinno ci się spodobać Dante's Inferno. Świetna gra.

8. arosz88

arosz88 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a własnie edytowałem plik hddhackr.com ale w v.0.91 a v 1.30 nie ma pliku .com tylko .exe i nie idzie znaleźć portu=MPRT jest jakas inna metoda znalezienia go czy w innym miejscu trzeba zmienić te porty.??

9. Darcik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niczego nie edytujesz, sciagasz 1.30, wrzucasz na pena który jest botowalny exe hddhackra + plik hdss.bin, upewniasz się że w biosie kontroler sata jest ustawiony na ide a nie ahci/raid i odpalasz hddhackra, program sam przy starcie skanuje kontroler i wyszuka dysk. Dalej już za rączke prowadzi , flash, nazwa pliku hddss.bin, nazwa backupu oryginalnego sektora dysku, potwierdź, sformatuj i gotowe.

10. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
  11. Kojakoss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzięki za odpowiedzi :)

z dyskiem mysle ze sobie poradzę a jak nie to napisze do was o pomoc ;)

Sreberko widziałem screeny tego dantes'a i musze przyznac ze wygląda zacnie na pewno sie skusze na niego :D

i jeszcze jedno pytanie bo Xboxa będę miał podłączonego do monitora LCD 24 cale z Full HD ok ale on niema głośników wiec jak mogę podpiąć Xa pod np wzmacniacz albo wieże ?

12. arosz88

arosz88 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    no ale problem jest taki ze laptop ma jak by bios w wersji demo nic prawie tam nie ma a podłaczam dysk i nic go nie wykrywa tylko bios a hddhackr nie widzi go

13. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
  14. Differrus

Differrus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. WD bevt/bpvt/bevs/bekt - dyski musisz potraktować programem hddhackr aby wgrać sygnature.
    Pojemność od 20 do 320gb.
    2. tak około 50zł droższa od zwykłej przeróbki
    3. Nie

15. Kojakoss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Noo dobra sorry ze tak długo ale czasu znalezc nie moglem na odpisanie

jak mam podłączyć te przejściówkę do dźwięku gdzie w nowym Slimie jest wtyk na na jacka słuchawki ?? bo oglądałem go w koło i nie widze ;p

16. Kojakoss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Potrzebuje dokładną instrukcje podłączenia Xboxa Slim do wieży i monitora... bo nie moge zrozumieć jak podpiąć Xboxa do wieży ? Aha Monitor lcd 25 cali ale nie ma wyjścia HDMI wiec podłącze go przez Composite kabel ... czy jakos tak

miałem kiedyś ELite Xboxa i miałem podpięte tak ale nie pamiętam jak to zrobiłem ehh ..

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To poszukaj na forum. Podlaczasz component i tam masz dwa chinch i na to przejsciowke zakadasz na jack czy tam minijack

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

18. Kojakoss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No dobra a gdzie pozniej podpinam tego minijacka ??

i jeszcze jedno potrzebuje jakiś sklep czy coś gdzie mogę kupić dysk do xboxa do 200 zł ze 160 gb albo mniejszy a jak sie da to większy może byc od kompa do przerobienia bo kolega mnie wysterował z dyskiem ..

Wczytywanie...

Poleć forum