1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kons, Marzec 26, 2010.

1. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;)
    Mam kilka pytań odnośnie XBOX'A 360.Otóż za kilka miesięcy (około 4) chciałbym zakupić tą konsolę.

1. Da się podłączyć do konsoli internet bezprzewodowy (WIFI) ?
    2. Jaka wersja Iextreme lub innego flashu jest najlepsza dla konsoli i dlaczego ?
    3. Lepiej kupić konsolę PAL czy NTSC ? Chyba będę kupował ją na allegro,a tam każda chyba jest PAL (choć nie wiem,bo się nie znam) i dlatego pytam.Gry raczej tylko te "mniej oryginalne" :p
    4. Czy jest możliwe jakieś przerobienie gry z NTSC na PAL (gdy nie ma takowej w wersji PAL) ?
    5. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas kupna konsoli ?
    6. Gry działają tylko ładnie na płytach Verbatim,czy na inne też można śmiało palić ?
    7. Jest to w ogóle aktualnie opłacalny zakup ? Chodzi mi o to,czy ta konsola powoli już się nie starzeje,czy to jednak nadal dobry wybór ?

Bardzo proszę o odpowiedzi na pytania.Będę bardzo wdzięczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. tak, potrzebujesz to http://allegro.pl/item971003519_wireless_networking_adapter_microsoft_wifi.html
    2. LT bo nie potrzebujesz active.iso żeby odpalić grę w wave 4. active.iso jest to płytka która wkładasz do napędu przed odpaleniem gry z wave4
    3. PAL. PAL i NTSC jest to blokada regionalna. W polsce jest tylko i wyłącznie PAL
    4. tak lub możesz odpowiednio przerobić konsolę ;) ( -> http://xboxforum.pl/iso-f31/konwert...n-free-lub-pal-tylko-starsze-tytuly-1587.html )
    5. DATA PRODUKCJI !!!! jeśli ze sklepu kupujesz to czy nie stała czasem konsola na półce jako eksponat
    6. ja verbatimek wcale nie używam, używam Hawk, TDK, Omega i wszystko OK działa
    7. pewnie że się nie starzeje :) poczekaj aż wyjdzie Natal :D wtedy będzie druga mlodość XBOXA360 (mówiąc poczekaj nie mam na myśli poczekaj z kupnem :p )

4. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2. A co to te active.iso (zielony jestem :p )
    4. Działa tylko z starszymi grami taka przeróbka i nie na wszystkich jest możliwa ?
    5. Aha,niestety na Allegro będzie z tym ciężko chyba :/
    7. Co to jest to Natal ? Jak druga młodość XBOXA 360 ? Hmm czyli jak poczekać ? :p

5. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    2. tak jak napisałem wyżej, przy starszych iXterme (procz 1,5 z napedem Hitachi) potrzebujesz płytę z obrazem tzw active.iso. Jest ona po to żeby odpalać gry na Xie z nowymi zabezpieczeniami np. Wave4. Chcesz pograc w Modern Warfare 2 a masz iXtreme 1.6? Wkladasz active.iso do Xboxa, pokazuje Ci sie białe tło z napisami, wyjmujesz płyte i wkładasz grę :) i tak za każdym razem jak chcesz w coś pograc :p (ach te zabezpieczenia :p ), natomiast najnowszy flash "LT" nie potrzebuje active.iso, wkladasz gre od razu i grasz
    4. no tylko ze starszymi
    5. ja też kupiłem z allegro i wcale nie żałuję :) pojechałem osobiście do gościa do gdyni i okazał się spoko gościem, spuścił nawet z ceny troche bo zakupiłem drugiego pada :)
    7. Natal, urządzenie dzięki któremu będziesz mógł grać ruchem własnego ciała
    YouTube - E3 2009: Project Natal Xbox 360 Announcement
    zobacz koniecznie filmik!!! daj znac jak sprawdzisz :)

kupuj Xboxa i wcale się nie zastanawiaj :) z/w czas na kolację

6. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2. Aha takie buty,to ładnie zrobili ;) Tylko czy jak to zlecę komuś,to czy mi wgra tego nowego flasha,tu jest problem,bo sam tego raczej nie zrobię,a może się okazać,że jakiś stary zostanie wgrany :(
    4. Szkoda
    5. Aha,no to fajnie Ci się udało z zakupem ;) Też zapoluję,chyba na Elite :p
    7. Ooo...szczęka opada :DD W strzelankach będzie się działo z tym urządzonkiem :)
    Dzięki wielkie - obejrzałem i poczytałem o tym trochę i ponoć ma się pojawić w listopadzie i kosztować około 50$ (nie jest źle) ;)

Hmm no tak myślę,że chyba jednak nadal warto do teraz zakupić tą konsolkę,szczególnie jak się ma pojawić Natal.Smacznego :)

7. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czwartym punktem się nie przejmuj :) każda gra jest wydawana w PALu i NTSC

nie ma tak, że jakaś gra jest wydana tylko w NTSC :) jeśli mieszkasz w polsce i chcesz z polski gry kupować to kupujesz konsolę i gry w PALu

myślę, że gościu wgra Ci bez problemu odpowiedni Flash :) nie masz o co się martwić

napisz jeszcze na forum przeD kupnem Xboxa :) NA PEWNO POMOŻEMY ^^

8. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ta druga aukcja ciekawa bo 2 pady :) zostaje Ci 200zł (w porownaniu z pierwsza aukcja) to za tylko wyrwiesz 2-3 używane gry na allegro :) oczywiście oryginalne, a kupując nowego Xboxa dostajesz 3 miesiące grania po sieci za FREE :) bo normalnie żeby grać to płacisz miesięczny abonament :) więc na start 3m-ce za free :)

zauważ, że jest to wersja Jasper :) czyli wersja praktycznie w 99% pozbawiona RRoDa :) RRoD tj. najsłynniejszy błąd występujący na Xboxie od przegrzania, ale nie stresuj się tym :) jeszcze nikt na forum nie miał takiego błędu na konsoli w wersji Jasper

edit: pomyłka, na obu aukcjach sa 2 pady w zestawie :)

10. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trafiłeś w moją myśl w sedno ;) Bo właśnie zależy mi,żeby były 2 pady do konsoli.Dodatkowo jest jeszcze kabel HDMI :)
    Czytałem troszkę i dowiedziałem się stąd,że Jaspery są najlepsze :) Myślę i myślę... :p

11. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    spoko :) jak będziesz chciał już kupić to odezwij się do mnie na GG :) pomogę wybrać. 1503323

btw. przemyśl to poważnie :) nie kupuj pod wpływem emocji :) ja tak zrobiłem z telewizorem LCD i się wkopałem w kredyt :D

EDIT: Zmykam w kime :) juz po 3 :) a rano trzeba wstać i pouczyć sie bo w niedziele egzaminy :p 3maj się i pozdro

12. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok,wielkie dzięki ;)
    Rozumiem,przemyślę sprawę.Chyba temat wyczerpany,bo to o co chciałem zapytać,to zapytałem i się wszystkiego dowiedziałem.Jeszcze raz dzięki.

P.S chyba sobie skopiuje treść wątku,żeby mieć na przyszłość w razie kasacji tematu z forum :p

Pozdro :)

Przepraszam za post pod postem,ale przypomniało mi się jeszcze jedno pytanie ;)
    Mianowicie czy jak dokonam przeróbki LT,to czy będę musiał sprawdzać nadal wszystkie gry przez ABGX ?

13. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    TAK, było pisane na forum...

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia: