1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie Xbox-a 360 ;D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PIIEETTRRAASS, Styczeń 9, 2011.

1. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema! Jestem tu nowy więc za wszelkie błędy w moim poście z góry sorry :)
    Mam zamiar zakupić Xbox-a 360 i teraz tak najlepiej nowego i go przerobić (nie zależy mi na grze Online), mam do wykorzystania ok 700-750zł, miesiąc lub dwa później będę dokupował dysk do konsoli żeby nie męczyć lasera.
    I teraz tak myślałem nad nową konsolą Xbox360 w wersji Arcade z wbudowaną pamięcią 256MB(lub jak czytałem czasami 512MB) lecz nigdzie nie mogę takowej dostać w sklepie , wiecie czy jest jeszcze możliwość gdzieś dostać taki model konsoli nowy z gwarancją, a może jakiś inny model konsoli, tylko jaki?
    Kolejna sprawa to czy da się taką nową konsolę przerobić no i czy po przerobieniu będę musiał jakieś aktualizacje robić czy coś żeby grać w nowe gry za rok czy dwa itp?
    Czy po zamontowaniu dysku dzięki tej przeróbce będę mógł zainstalować grę na dysku i grać w nią bez płyty w napędzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    popatrz na allegro
    z tym ze slima aktualnie nieda sie przerobic tylko podmiana napedu
    poluj na jakiegos fata najlepiej jasper z takim budzetem pewnie z dyskiem zalapiesz - te przerobisz
    bez plyty da sie grac tylko przy jtag albo gdy kupujesz gry przez neta

4. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    jak nie zależy ci na grze online to po co bierzesz nowego xbox'a?
    za 700 złotych możesz kupić sobie Elite z dyskiem 120 gb ;D

5. soldium

soldium Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    wrocław
    ja widziałem swego czasu w euro agd jakieś 3 miechy temu elite na bez vatu i obniżce 10 procent o cenie 700 zł nowego 120 giga i 2 gry

6. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No bo nie zależy mi na grze Online , ale wiem ile mi jeszcze wytrzyma używana konsola jak kupie z allegro konsole jak piszecie w wersji Elite z dyskiem 120GB która ma rok lub dwa, a tak kupię nową i będę miał gwarancje w razie uszkodzenia . Ale na czym polega ta przeróbka , czyli jak oddam do serwisu to przerobią mi bez najmniejszego problemu oczywiście każdą wersję konsoli po za Slim-ką, a co z gwarancją(Plomby Gwarancyjne) nie które serwisy oferują przeróbkę bez utraty gwarancji , jest to w ogóle możliwe przecież muszą rozebrać konsolę , aby dostać się do napędu więc plomby muszą zdjąć , to co zdejmują je bez ich uszkodzenia? Doradźcie mi jaką konsolę za tą kwotę co podałem warto kupić tak żeby mi spokojnie 2 lata działała bez żadnych usterek i awarii :)
    A właśnie o co chodzi z tym "poluj na fata" , co to jakiś inny model konsol bo nie ogarniam ? :D

7. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogli byście odpowiedzieć mi na te moje pytania , bo lada dzień będę kupował xboxa 360 i nie wiem co wybrać ...

8. kozaqeczek

kozaqeczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Golina
    na allegro powienienes znalzezc jakas korzystna oferte do 650zł z wgrana przeróbką. Jezeli przerobka nie ebdzie LT + no to coz mozna pozniej za 80 zł przerobic i masz konsole jak talala :D

9. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale czy opłaca się kupno używanej konsoli z akcesoriami za 650-700zł? Czy lepiej kupić nową konsole w wersji Arcade za 700zł i mieć gwarancje a resztę akcesoriów(dysk,drugi pad,przeróbka) dokupić za jakiś czas? Chciał bym żeby konsola spokojnie dwa lata działała bez żadnych awarii :)

10. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Jak nie przerobisz to poleci trzy lata,na tyle masz gwarancje microsoftu na rrod,na reszte rok. Na twoim miejscu kupilbym przerobionego z tym lt+, ktory bylby w stanie db-bdb,i ktoraby byla uzywana nie wiecej niz rok.

11. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Człowieku nie kupuj nowego X'a skoro chcesz przerobić oO Dla mnie to głupota... Po przerobieniu X'a tracisz wszelką gwarancję - więc jaki jest sens kupna nowej konsoli i przerobienia jej ? Lepiej kupić już przerobioną, używaną...

12. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I tu się mylisz , jak kupie nową konsole i dam ją do serwisu to przerabiają bez utraty gwarancji ,nie wiem jak ale tak robią :D Tylko niepokoi mnie to że kupie konsole używaną , a ona może mi za tydzień lub dwa się zepsuć i wtedy znowu wysyłanie na gwarancje itp a trochę to czasochłonne i nie miał bym z 3-4dni konsoli :( A jak bym miał używkę kupować to jaki model i rok produkcji konsoli najlepiej kupować?

13. rrr83

rrr83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    choćby taki iż aktualnie ceny niewiele się różnią juz lepiej dodać te 100zl więcej i wiesz ze masz nowa a nie zajechana

14. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo błędnie myślisz. Jeśli chcesz przerobioną to bierz grubego xa z datą produkcji po 2009 roku, popularnie zwane są jako JASPER. Ryzyko awarii jest znikome, wręcz zerowe przy normalnych warunkach. A co jeśli odesłałbyś przerobioną konsolę do MS? Teraz nawet soft sprawdza przeróbkę, myślisz, że przeszłoby to bez problemów? Ten brak utraty gwarancji to jedynie nie zrywanie plomb, ale firmware jest zmieniony. Bierz jaspera przerobionego i gwarantuje zadowolenie za mniejsze pieniądze

15. michlax

michlax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupienie nowej konsoli i przerobienie jej to wyrzucenie pieniędzy w błoto ;] Po co płacić za gwarancję jak za chwilę ją utracisz, może i jakiś "spec" zdejmie ci plomby na ciepło i naklei z powrotem w stanie nienaruszonym ale w serwisie sprawdzą soft i pozamiatane. Na allegro za 600-700 zł idzie kupić młodego Xboxa (2009 nawet 2010) z wgraną przeróbką, jeżeli jest to jasper, a przy takiej dacie produkcji na pewno jest to możesz grać bez obaw że konsola dostanie RRoDa. Co innego w przypadku Falcona i poprzedników, to już ryzyko :)

16. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kurcze tylko gdzie jakiś dobry zestaw przerobiony kupić , na allegro nie mogę nic znaleźć takiego wszyscy jak sprzedają przerobione to Falcony, a jak Jaspery to po 800zł wołają za nie :/

17. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No znalazłem konsole dla mnie jest to wersja Arcade z 2009 roku więc płyta główna Jasper ,dokładna data produkcji to 25.07.2009, konsola jest przerobiona LT+ do tego dostaje cały zestaw okablowania 2 pady i me morkę oraz pen drive-a i jedną oryginalną grę. Konsola sprawna nie naprawiana,nie zbanowana, ma oryginalne plomby gwarancyjne Microsoftu więc jest git tak myślę , kwota za konsolę to 700zł :) Co myślicie dobry wybór??

Wczytywanie...

Poleć forum