1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan odnosnie Xboxa 360 i Akcesoriow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SPIDI2015, Styczeń 20, 2016.

1. SPIDI2015

SPIDI2015 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kilka pytan odnosnie Xboxa 360 i Akcesoriow

Witam mam kilka pytań może wy mi pomożecie.

1. Szukam zasilacza do HD-DVD player od MS może być zamieni wiem ze zasilacz ORI to MICROSOFT PSC24W-120

2. Zasilacz Do słuchawki Bezprzewodowej od MS http://pcfoster.pl/public/images/recenz ... pad_25.jpg

3. Czy do Konsoli 360 FAT wejdzie dysk 500gb konsola nie ma RGH czy tylko max 320GB

4. Jak wgrać LT3.0 samemu z poziomu laptopa do konsoli 360 FAT co bd mi potrzebne adapter sata pod usb mam jakieś konkretne sprzęt?

5. Gdzie kupie tanio Liva Gold na 1 miesiąc lub 3 miesiące

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Faith

Faith Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ad.5

Masz do wyboru konto na 1 msc w formie zdrapki (25 cyfrowy kod) i wtedy ceny są ok 29 zł, chociaż czytałem, że ktoś oferował za ok 26 zł.
    Inna alternatywa to kod w formie profilu, gdzie otrzymujesz login i hasło i takie konta można kupić za ok 5 zł, np tutaj:
    hxxp://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-automat-30dni-nie-48h-pl-i5872828704.html

Konto XBOX LIVE GOLD w formie zdrapki przypisujesz do swojego profilu, możesz pobierać gry w ramach GAMES with GOLD a także DEAL with GOLD i one pozostaną na stałe przypisane do Twojego konta, czyli w wypadku utraty dysku bądź zmiany konsoli będziesz mógł pobrać zawartość beż dodatkowych kosztów. Konto w formie profilu umożliwia pobranie tej samej zawartości w ramach GAMES with GOLD a także DEAL with GOLD, ale jeśli padnie Ci dysk albo zmienisz konsolę, już tych gier nie odzyskasz.

Jeśli zamierzasz zakupić w/w konto tylko do rozgrywki sieciowej, możesz śmiało zakupić konto za 5 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum