1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan odnosnie xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emanio1, Październik 19, 2010.

1. emanio1

emanio1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Siemka wszystkim mam kilka pytan zwiazanych z konsola mianowicie:

1. Czy muszę przerobić konsole aby mieć dostep do dysku na xboxie z poziomu pc?
    2. Czy jest mozliwosc wgrania nie orginalnego dasha typu Freestyle Dash v1.20 bez przerabiania konsoli ? i czy nie dostane za to bana ?
    3. Czym tak naprawde rozni sie xbox od komputera?
    4. JTAG - Czy da rade zainstalowac to na slimce bez koniecznosci przerabiania? Jesli tak to czy warto?
    5. Chcialbym sie dowiedziec jak sprawuje sie takie urzadzenie? Klik
    6. Gdybym mial to urzadzenie wyzej to czy mogl bym grac spokojnie w roznego rodzaju ligach? i czy by sie ktos czepial za to ze uzywam tego sprzetu czy poprostu musze sie zacząc przyzwyczajac do pada?
    7. Jakie znacie ligi do gry Battlefield bad company 2? czy wgl istnieja serwisy typu clanbase lub esl.eu?
    8. Kupilem uzywanego pada i odkrylem nie dawno ze sam lekko skreca w lewa strone. i teraz czy jest mozliwosc przeslania go do microsoftu aby mi go wymienili lub naprawili? bo jest to troszke wkurzajace... nie znam przeszlosci produktu wiec nie moge stwierdzic czy pad byl kupywany z konsola czy osobno.
    9. Jak sprawdzic gwarancje tego pada w takim razie?
    10. Czy jest mozliwosc uzyskania dzwieku 5.1 w xboxie? jesli tak to jak?

no to chyba tyle praktycznie pytan mam do was:) jak sobie cos przypomne to jeszcze napisze a narazie prosze was o odpowiedzenie na te pytanka:p Dzieki z gorki:)

aha moja konsola to slim 250gb zakupiona w ang( nie wiem czy ma to znaczenie )

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    ad1. nie
    ad2. musisz miec konsole z niskim dashem
    ad3. na xboxie tylko grasz, a nie pc nie
    ad4. nie da rady w ogole na slim
    ad5. marnie
    ad6. nie mozna chyba (choc ciezko jest to wykryc), poza tym lepiej przyzwyczaic sie do pada
    ad7. nie wiem
    ad8. jak nie masz gwarnacji Ci nie wymienia, ani nie naprawia
    ad9. jw
    ad10. jes mozliwosc. musisz miec audio adapter i glosniki podlaczone przez wyjscie optyczne

4. emanio1

emanio1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    hmm w takim razie jak moge uzyskac dostep do dysku ?
    a jesli chodzi o glosniki to moze mogli byscie podac jakis link do tutka?:p

Wczytywanie...

Poleć forum