1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan odnosnie Xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bialy93, Luty 4, 2009.

1. bialy93

bialy93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W media marktcie xbox premium 60 GB kosztuje 699zl (na pewno Falcon) i teraz :

Warto się męczyć żeby zdobyć Jaspera ?

Chce podłączyć Xboxa do monitora przez hdmi ,mój monitor ma wbudowany kabel DVI (nie da rady go odłączyć ,końcówka męska) więc muszę mieć adapter dokładnie taki: http://www.proline.pl/pic/adapter-dvi-hdmi_0.jpg

i teraz pytanie jak mam mieć dźwięk ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na tym forum w poszczególnych działach :)

4. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podbijam

Warto się męczyć żeby zdobyć Jaspera ?

Chce podłączyć Xboxa do monitora przez hdmi ,mój monitor ma wbudowany kabel DVI (nie da rady go odłączyć ,końcówka męska) więc muszę mieć adapter dokładnie taki: http://www.proline.pl/pic/adapter-dvi-hdmi_0.jpg

i teraz pytanie jak mam mieć dźwięk ?

Odpowie ktoś na moje pytania lub da jakieś konkretne linki z odpowiedziami ?

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    dzwiek musisz pusic z oryginalnego kabla composite (wczesniej go rozbierajac)

7. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z innego forum ktoś mi podał takie coś:
    How-To: Turn a standard Xbox 360 video cable into a VGA cable for make benefit your wallet - Engadget

dla mnie to jest za trudne ,ale można zrobić tak że przez HDMI będzie wysyłany obraz do monitora a przez to drugie złącze [​IMG] sam dźwięk ?

Wiem że jest jeszcze taka końcówka :
    PROFESJONALNY POGWARANCYJNY SERWIS KONSOL XBOX360 XBOX 360 i XBOX: Kabel OPTICAL Microsoftu

I teraz pytanie dało by się zmodyfikować ten standardowy kabel (co jest w pudełku) na to coś powyżej ?

Później bym dokupił adapter cinch na jack i by było git nie ?

8. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    to co dales linki to sa dla wyjscia optycznego (jak chcesz podlaczyc pod zestaw 5.1 to niestety potrzebujsz takiego kabla)
    jak masz norlamny 2.1 to rozbieraz ale nic nie komninujesz w srodku (chodzi o to zeby zmiesciły sie razem i composite i hdmi)
    proste u mnie działa juz poł roku nakład pracy 2 minuty.

9. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na słuchawkach chce używać lub ewentualnie do wieży podłączyć w żadne 5.1 nie chce się bawić. Więc muszę tylko zdjąć ta szara pokrywkę od tego kabla głównego żeby się razem z HDMI zmieścił tak ?

10. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  11. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za pomoc wreszcie ktos mi odpowiedzial na to pytanie

A wiesz może jak sprawa ma się z Jasperem warto się męczyć i szukać go po sklepach czy kupić od razu falcona ?

12. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak musze duze cisnienie na xboxa to kupuj falcona (falcony juz sie mniej psuja )
    jak mozesz poczekac i upolowac to poczekaj i wez jaspera
    To tylko inny proces technologiczny, bebechy sa te same

13. apekiller

apekiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Kupuj Falcona. Mi osobiście nie chciało by się czekać na Jaspera, a większej radochy z zabawy konsolą i tak byś nie miał.

14. kepisty89

kepisty89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Pytanko mam: TERAZ, na dzien dzisiejszy Premium 60GB stoi 699zl w MediaM? :confused:

15. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam pojęcia ,dzisiaj bylem w saturnie (to jest to samo co media markt - ta sama korporacja) i xbox 360 premium był za 1100 zł (dwie wersje z Halo i coś innego) i sądzę ze media markt miał jakąś chwilową promocje na kilka sztuk ,więc szansa na tą cenę jest raczej nikła. Znalazłem na allegro aukcje xbox 360 premium za 730 (tylko wysyłka może trwać 14 dni, przeczytaj dokładnie aukcje)

XBOX360 premium 60 G, - NOWA - HDMI - 175W (545858976) - Aukcje internetowe Allegro

16. wer

wer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tyle tematów o tym było, a wy dalej co innego. Xbox 360 60GB był na promocji w Zabrzu, było tylko kilka sztuk i kiedy to jeszcze było (30.01). Ehh wy myślicie że tylko wy chcecie kupić xboxa i jeśli jest promocja to będą na was wiecznie czekać. Na dzień dzisiejszy ceny konsoli w wersji premium z dyskiem 60GB wahają się miedzy 799 a 999zł bez gier. Sam poluję na okazję już od dwóch tygodni i nic ciekawego nie znalazłem, u mnie w MM premium kosztuje 899zł i dlatego szukam czegoś tańszego chociaż o 100zł.
    W przypadku tej konsoli od piekary do której link podał kolega wyżej czas oczekiwania jest trochę hmm "długi", jednym osobom konsola przyszła po dwóch tygodniach, a innym po dwóch miesiącach.

Wczytywanie...

Poleć forum