1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań odnośnie zakupu konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez NeuroN, Luty 21, 2013.

1. NeuroN

NeuroN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Zastanawiam się nad kupnem konsoli tudzież nie koniecznie xbox360, ale ze względu na mój niski budżet przymierzam się do x'a 360 z przeróbką by móc zaopatrywać się gry z internetu :F Wraz z tym mam kilka pytań:

Trudno mi się odnieść do konsoli i przeróbce nie mając o tym pojęcia, więc umieszczam link do oferty z serwisu ( czytałem regulamin i trudno mi stwierdzić czy umieszczanie odnośnika do tego serwisu jest zabronione ) :
    HIT NOWY XBOX 360 SLIM 4GB + RGH + HDMI +GWARANCJA (3017748049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy każdy obraz gry, który pobiore będe mógł odpalić z zewnętrznego dysku tak jak tam piszą?
    Dużo się mówi o banowaniu konsol przez Microsoft. Jest to banowanie dostępu do internetu czy też całej konsoli?
    Jeśli chodzi o pobieranie gier to prosiłbym bym o jakieś na serwis do którego znalazłbym linki do serwerów na których możliwe by było pobieranie z cała przepustowością transferu i bez możliwości wykupienia konta premium. Z racji tego, że umieszczanie linków do innych forum jest nielegalne to podaje nr gg : 250951 i adres mail: monsterq7@gmail.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    rgh jest jedną z lepszych (moim zdaniem)przeróbek tylko na takiej przeróbce nie da rady grać na xbl,co do ceny tego xboxa to przystępna ,gry spokojnie odpalisz z dysku zewnętrznego, tylko przed wrzuceniem musisz przerobić obraz płyty specjalnym programem,

Wczytywanie...

Poleć forum