1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań po zakupie Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kons, Sierpień 14, 2012.

1. Kons

Kons Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam kilka pytań które mnie trapią po zakupie Xboxa 360. Wersja Xboxa to premium, jasper, napęd Liteon, dashboard: 2.0.12625.0.

1. Xbox leży na półce na której znajduje się również telewizor w odległości 8 cm od niego (tył konsoli) - czy takie położenie zapewnia konsoli dobry przepływ powietrza i nic nie powinno się złego dziać ?
    2. Gdy chcę zagrać w grę muszę najpierw włożyć płytę umożliwiającą granie w kopie zapasowe a dopiero później płytę z grą - jaka to przeróbka ?
    3. Czy zalecane jest wgranie najnowszego dashboardu przed oddaniem konsoli do przerobienia LT 3 ? Jeśli tak to jak, przez pendrive ?
    4. Podczas czyszczenia pada przy wyłączonej konsoli przypadkowo wcisnąłem środkowy okrągły przycisk i zaczęły mrugać wszystkie diody wokół niego - co to oznacza ?
    5. Ile średnio godzin wytrzymują baterie w padzie (kupiłem Philips LongLife) ?
    6. Dobrze jest rozkręcić konsolę w celu przeczyszczenia jej wnętrza ? Czy opłaca się wymieniać pasty termoprzewodzące ?
    7. Wypalał ktoś gry na płytach Esperanza (głównie chodzi mi o gry zabezpieczeniem XGD3 ale nie tylko) nagrywarką Ihas ? Wiem że najlepsze są płyty Verbatim ale widziałem w sklepie opakowanie 10x Esperanza za 25zł.

Będę bardzo wdzięczny za pomocne odpowiedzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum