1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań początkującego :)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Genzo_W, Czerwiec 4, 2008.

1. Genzo_W

Genzo_W Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam :)

Jak do tej pory tylko sledzilem Wasze forum od kilku dni, dokladnie od zeszlej soboty , soboty podczas ktorej stalem sie posiadaczem XBOXa 360 Arcade :) wczesniej balem sie zapytac bo widze jacy potraficie byc nieprzyjemni dla niektorych ale mam nadzieje ze mi pomozecie w moich pytaniach.

1. Czy da sie zmienic obrazek w profilu gracza na jakis swoj wlasny ?? Jezeli tak to jak ??
    2. Czy jak kupie od kogos jakas konsole z 3rod na allegro to moge jego naped wykorzystac w swojej konsoli z napedem BENQ w razie gdyby mi sie popsul ??

Dzieki i pozdrawiam :)
    Jak mi sie cos przypomni to napisze jeszcze :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Kilka pytań początkującego :)

1:Obrazek mozesz zmienic tylko na taki , ktory jest dostepny/pobrany z xboxlive
    2:Naped mozesz wykorzystac bez problemu , ALE pod warumkiem ze masz klucz z swojego oryginalnego .

PS - nieprzyjemny jestem dla tych . ktorzy na to zasluzyli

4. Genzo_W

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno

Piri -> ale o jakim kluczu od napedu mowa ?? Czy ten klucz jest mi potrzebny zeby wymontowac stary i wmontowac nowy jakbym chcial ??

5. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Klucz to inaczej specjalne oprogramowanie napędu które łączy napęd i płytę główną.

6. Genzo_W

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piaseczno

Hmm a skad takowy zdobyc?? mam flashowany naped BENQ i koles ktory mi flashowal przeslal na meila jakis plik bin czy to moze to ??

7. przeo_91

przeo_91 Guest

Tak to jest to.

Wczytywanie...

Poleć forum