1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań - proszę o szybką odpowiedź

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Qrczak, Czerwiec 16, 2010.

1. Qrczak

Qrczak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem nowy napęd z nieużywanej konsoli, nieprzerabianej itd, wyciągnąłem ze starego napędu keya i mam go ale nie moge wyciągnąć keya z nowego napędu. Jungleflasher widzi napęd ale nie da się wyciągnąć keya.
    Czy to możliwe, że na napędzie nie ma żadnego firmaware?

Cytat aukcji z allegro:
    "Nowe napędy Liteon DG-16D2S do konsol Xbox 360.

Napędy nowe, nieużywane z demontażu z nowych konsol aby napęd działał wymagane jest wgranie klucza ze starego napędu, gwarancja 3miesiące, napędy idealne na wymianę za starego Samsunga, Hitachi lub Benq ."

Czy mam rozumieć, że mam wgrać od razu firmware z mojego starego napędu na nowy? Bez poprzedniego czytania keya z nowego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tak masz rozumieć :)

Wczytywanie...

Poleć forum