1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed kupnem konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szamanxd, Styczeń 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam. Przymierzam się do kupna X-klocka i z tego powodu mam parę pytań:

1. Elite 120GB za 979zł to dobry wybór? Czy lepiej brać Arcade?
    2. Jakie gry polecacie? Interesują mnie strzelaniny i zręcznościówki, ważny też multi. Myślałem o MW2 i GoW2, plus może jeszcze GTA albo UFC.
    3. Jakieś akcesoria opłaca się kupować? Myślałem nad tym zestawem z baterią do pada.
    4. MS points, przydadzą się? 2100 bym ewentualnie kupił, ale nie wiem na co będę mógł je wydać.

Z góry dzięki, pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    1- średnio-dobry , można znależć taniej ale i drożej , lepiej brać Elite choć jeśli taniej wyjdzie np. Arcade + dokupienie HDD 120 GB to lepiej Arcade i HDD osobno kupić
    2- jest już kilka takich pytań-tematów na forum , zajrzyj tam
    3- zestaw 4 akumulatorków i ładowarka to koszt około 25-50zł w zależności od pojemności i firmy , mam takie coś i bardzo sobie chwalę , może jeszcze drugi pad jak grasz z kumplem lub dziewczyną ??
    4- MS wydajesz do zakupu różnych rzeczy np. dodatków do gier , gier w wersji arcade , dodatków dla konsoli ( nowe themy itp. ) oraz możesz wykorzystać do wielu innych zakupów .

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    1. Dobry.
    2. Kup sobie GoW2, polecam też GTA:EFLC
    3. Jeśli nie chce Ci się kupować i wymieniać baterii to możesz kupić Play & Charge Kit, ale w pudełku z konsolą dostaniesz baterie które na jakieś 3 tygodnie powinny starczyć, w zależności od grania. Potem akku sobie dokupisz co najwyżej.
    4. MSP możesz wydać na ciuchy do swojego avatara, obrazki i motywy, gry, filmy i dużo innych rzeczy. Jeśli jesteś przy kasie to kup zdrapkę, ale jeśli oszczędzasz to obejdzie się bez :d

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odradził bym Ci jedynie kupno zdrapki...

Reszta to nawet dobry zestaw... sam mam Elita, wydałem za całość trochę więcej niż jakby kupować dysk i konsole oddzielnie, ale przynajmniej wiadomo że wszystko się kupy trzyma ;).

Zasadniczo, jeśli nie będziesz przerabiał konsoli, to możesz rozważyć kupno PS3. Cena podobna jak Elite itd...

6. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Dobra, wezmę taki zestawik:

Elite 120GB Jasper - 979zł
    GoW2 Kolekcjonerka - 149zł
    MW2 - 199zł
    12m-cy XBox Live GOLD - 117zł.

Razem wychodzi 1444zł. Dobry wybór?

PS. Pytanie do MW2. Polska wersja jest nieźle skopana jeśli chodzi o tłumaczenie, ale są problemy z grą przez neta? Czy lepiej angielską wersję brać?

7. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup GTA IV (pełną wersję - nie dodatek) zamiast GoW 2. Nie mówię, że GoW 2 jest złe, ale GTA kupisz taniej i na pewno dłużej pograsz. Masa satysfakcji przy zdobywaniu osiągnięć, dobra i długa fabuła i świetna gra online, a można kupić praktycznie za bezcen. Oczywiście to tylko subiektywna rada - grałem w GTA IV i GoW 2 i pierwsze ukończyłem w 100% i mogę dalej sięgnąć po ten tytuł, natomiast GoW 2 odłożyłem po kilku godzinach grania.

8. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Ja ci powiem tylko tyle że Elite kupiłem za 925 zł,a i tak chyba przepłaciłem.

9. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    A co lepiej brać, żeby dłużej pograć? Assassin's Creed czy UFC 09?

10. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

W UFC możesz grać w nieskończoność,ale to zależy czy ci się bijatyki podobają poza tym Assasins jest wtórny bardzo.

11. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Wiem, gralem na PC w AC, a MMA kocham, sam KB ćwicze ;P

Kupiłbym ACII ale mnie fundusze ograniczają. .

12. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kup AC - nawet "jedynkę" - zawsze możesz pobiegać sobie po dachach. UFC jest takie sobie. Pograłem kilka godzin i stwierdziłem, że gra w singlu jest słaba. Granie z kumplem/bratem/kimkolwiek obok to już inna sprawa, jednak i tak wolę inne bijatyki.

Do multi, jak najbardziej MW2 - świetna gra, w singlu, jak i multi. GoW 2 to jeden z flagowych gier konsoli M$ - bardzo dobre multi i kampania. GTA 4 też jest bardzo dobrą grą - nie zagranie w nią jest grzechem. Długa kampania (+ kilkanaście godzin calakowania), świetna fabuła i tryb wieloosobowy. Najwięcej pograsz w MW2 (w multi), później GTA 4 i GoW2.

Od siebie polecam FIFE 10, Forze 3, Batmana Arkham Asylum, Borderlands.

13. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    1. Dobry
    2. Także polecam Gears of War 2
    3. Z tym możesz poczekać ;]
    4. Tu polecam zdrapke na xbox live gold ;] - zresztą widze że Ty też ;]

Co do MW2 - też zamierzam kupić i mam ten sam problem co Ty czy lepsza bedzie wersja ang czy pl .

14. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

To masz odpowiedź.:)

15. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
  16. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Nie no dzięki za ten link a juz miałem kupić wersję PL . Dobrze że się wstrzymałem - a angielską wersje nówke można dostac juz za 150zł w sklepie ;] a polską za 199 .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum