1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed kupnem konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Czerwiec 24, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Częśc. W tym, lub następnym tygodniu chcę zakupic nową slimkę i chciałbym się dowiedziec kilku rzeczy, ponieważ nigdy nie miałem konsoli. Nie zamierzam jej przerabiac, ponieważ uważam że to przestępstwo na poziomi włamania się do sklepu i skradnięciu gry. Więc mam pytania związane z internetem i oryginalnymi gram.
    1. Czy przy zakupieniu nowej konsoli otrzymam konto GOLD chociaż na tydzień?
    2. Czy gry na x'a tak jak na komputer potrzebują jakiegoś keya aby można było w nie grac ( to gdybym kupił jakąś używaną gierkę a ktoś by nie dorzucił takiego keya)
    3. Czy w grze online często trafiają się jakieś "neo-kidy"?
    4. Jaką grę kupic na początek, aby przyzwyczaic się do pada i wgl?
    Oto lista:
    Grand Theft Auto IV
    Just Cause 2
    Gears of War 1,2
    Forza Motosport 3
    Dragon Age 1,2
    Alan Wake
    Red Dead Redemption

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Otrzymasz na miesiac na pierwsze 3 konta.
    2. Nie, po prostu wkladasz plyte i grasz. Co prawda sa gry w ktorych jest key na dodatkowo zawartosc (np. Battlefield BC2), ale nie jest on wymagany. Gry od EA wymagaja online passa bez ktorego nie mozna grac online. Zarowno jeden jak i drugi typ kodow mozna kupic oddzielnie.
    3. Jak w kazdej grze online :)
    4. Szukaj na forum podobnych tematow !

4. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    co do pytania numer 4, to zastanawialbym sie miedzy gta, a read dead redemprion ;)

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ta i ta ja bym stawial chociaz zalezy kto jakie gry lubi:) ale red sie wydaje ciekawsze i obie maja dcl ale gta okolo 3

6. aPoLhIzE

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa ;p Na jednych grach u góry jest napis XBOX Clasic a na innych Live, czy na "Clasic" nie ma możliwości gry przez internet?

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jest. To jest ta sama gra, tylko w wersji classic. Taka seria gier po prostu.

8. aPoLhIzE

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok, rozumiem, dzięki za wszystkie wypowiedzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum