1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan przed kupnem Xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Czerwiec 18, 2010.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Ostatnio po zakupie PSP napaliłem się na zakup Xboxa 360. Niby sprawa jasna idę do sklepu biorę z półki i płacę, ale mam pewne wątpliwości. Po pierwsze mam telewizor z lekka przedawniony firmy Sony chyba nie ma sensu podpinać do czegoś takiego Xboxa i tu moje pytanie. Czy da się podpiąć klocka do monitora? Słyszałem, że tak trzeba mieć złącze VGA i przejściówkę z 2xChinch na 1 MiniJack. No ok ale monitor też nie jest pierwszej świeżości niby płaski 24' ale ma tylko jedno złącze z tyłu. Czy istnieje przejściówka 2x VGA na 1 VGA? Dalej jest tak. Słyszałem, że klocki wyprodukowane w 2006 są bardzo podatne na RRody czy jak to się tam nazywa. Jeśli tak to z jakiego roku mogę kupić w miarę sprawną konsole za nie duże pieniądze? Kolejne pytanie. Jeśli kupię xboxa w wersji Arcade bez dysku to czy będę mógł normalnie instalować gry? I czy w przyszłości możliwe będzie dodanie do niego jakiegoś dysku? Czy opłaca się zakup xboxa z 20gb pamięci czy to trochę mało? To chyba wszystko. Sory że tak dużo pytań i przez to mogło to wyjść trochę nieskładniowo ale wybaczcie wszelkie błędy. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
    PS. Potem dodam trochę linków z allegro z prośbą o pomoc od Was bo gdzie ją dostane jak na taki wielkim forum :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam na sprzedasz elite jaspera 120gb jesteś zainteresowany?EDIT Z tych konsol co pokazałeś to totalne xsenonwskie złomy. Raczej nie kupisz elite jaspera bo to bardzo drogi model.

Wczytywanie...

Poleć forum