1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed ostatecznym zakupem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Professor Chaos, Luty 10, 2013.

1. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

Jako że sesja się kończy, W nabliższych dwóch tygodniach mam zamiar zakupić Slim 250GB z RTV Euro AGD przez opcję dostawy i odbioru w sklepie (konkretnie Xbox 360 250GB + 2 gry - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ). Na miejscu w sklepach mają tylko wersje z Kinectem, przeważnie 4GB, a jak 250GB to dużo droższe. Niestety Kinect mnie nie interesuje.
    Na co powinienem zwrócić uwagę podczas odbioru? Wiadomo, uszkodzenia mechaniczne, wgniecenia itd. Data produkcji? Podobno jest gdzieś na pudełku. Może zamawiał ktoś w ten sposób konsolę?

Jakie jest prawdopodobieństwo, że dostanę konsolę z wadą fabryczną? Gwarancja podobno działa na zasadzie telefonu do Microsoftu z problemem i wtedy przysyłają kuriera by zabrał konsolę do naprawy? Z tym to jeszcze bym nie miał problemu jeśli np. padła by po 2 miesiącach. Załużmy jednak, że nie chce się w ogóle włączyć od razu po zakupie. Wtedy chyba powinienem migiem do sklepu żeby wymienili mi na nową?

Trochę paranoik ze mnie ale mam tak zawsze przy zakupie sprzętu elektronicznego. Czy to TV, czy komputer, pralka etc.

Druga kwestia to co po pierwszym uruchomieniu.

Założenie konta. Podobno trzeba podawać jakiś nr karty kredytowej czy coś w tym stylu? W dodatku podobno jest to potrzebne do wykorzystania tego miesięcznego Golda na starcie, inaczej nie da rady. Prawda to?
    Co jeśli kupiłbym sobie zdrapkę Gold na rok w sklepie? Też jest coś dodatkowo wymagane, czy tylko wpisuję kod i wszystko będzie OK?

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    2. Ja kupywałem identyczną konsole w Grudniu i było na 1 miesiąc Konto gold w zdrapce takiej. Nie musisz podawać konta.

@Edit: na dole wprowadasz go w błąd teraz trzeba podać karte kredytową aby otrzymać konto gold.

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Odp: Kilka pytań przed ostatecznym zakupem

Ja kupowałem tak samo w euro rtv taki sam zestaw rok temu tez nie mieli na stanie 250 giga u mnie wszystko działało bez problemu do sklepu dostarczyli ją na 2 dzień od daty zamówienia tylko chyba było 10 zł więcej za dostawę. Konsola nowa więc nie ma co się bać. Nie trzeba podawać nr karty logujesz sie do live i od razu masz darmowy miesiąc live jak ci sie skończy to zakładasz nowe konto i dalej masz miesiąc free mozna tak 3 razy. Jak chcesz kupic live na rok to kupujesz zdrapke wbijasz z niej kod i masz.
    wysłane z C64

5. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    NIe trzeba podawac zadnej karty do otrzymania golda na 1 miesiac , ani jak wpiszesz sobie zdrapke.
    A co do 1 czesci pytania to straszny z ciebie paranoik jakby cos bylo zle to daj na gwarancje i tyle choc watpie zeby ci sie uszkodzila konsola po 2 miesiacach chyba ze zaczniesz cos grzebac

6. Professor Chaos

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czyli kto ma rację :confused:. Od razu mówię, że takowej karty nie posiadam. Gdyby jednak trzeba było to mam podać jakikolwiek numer?

7. Kostucha PLN

Kostucha PLN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Do wykorzystania darmowego konta gold nie trzeba wprowadzać karty kredytowej, dopiero do przedłużania itp.

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

I co do rtv euro AGD w przypadku fabrycznie uszkodzonego sprzętu wymieniają tylko w dzień zakupu. Jakbyś poszedł z nim na drugi dzień to już będą go na gwarancję wysyłać. Więc przyjmijmy że coś takiego jak wymiana wadliwego sprzętu u nich nie istnieje.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

9. Professor Chaos

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeszcze tak się spytam, jaka data produkcji konsoli? Bo ja wolałbym jak najnowszą.

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Dokladnej daty,produkcji nie dostaniesz, tydzien i rok. W rtv euro maja konsoke z przedzialu 2012 najczęściej

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

11. Professor Chaos

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie będę zakładał nowego wątku więc kontynuuję tutaj.

Właśnie zakupiłem konsolkę. Z nalepki na pudle 1234X. Czyli 34 tydzień 2012 r.
    Sama konsola ma: MFR date: 2011-07-07. Czyli dość dawno. Jaka to płyta? Wszystko będzie w porządku? Jeszcze nie włączałem ale za kilkanaście minut mam taki zamiar.
    Zakupione w RTV Euro AGD.

Wczytywanie...

Poleć forum