1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed Xboxem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez max10001, Wrzesień 29, 2010.

1. max10001

max10001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem na forum od jakichś 2 miesięcy bo już wtedy wiedziałem że będe kupował X, a chciałem wcześniej poczytać co i jak żeby nie zadawać głupich pytań, jednak X juz zamówiony, a na kilka z nich nie znalazłem odpowiedzi więc nie mam innego wyjścia :).

Do meritum
    1. Xbox live słyszałem że pierwszy miesiąc na 3 konta jest za darmo, jednak nie wiem do końca czy jest to prawda, na X będę grał tylko ja tak więc chciałem zrobić cos takiego ze założył bym konto, za miesiąc je skasował założyl nowe i dopiero trzecie bym sobie "załadował", jednak nie wiem czy da rade tak zrobić. Tu proszę o wypowiedź głównie osób które tak robiły.
    2. Kodeki do filmów, żeby je pobrać wystarczy podłączyć się do xbl, jednak nie wiem czy trzeba zakładać konto, narazie nie mam gier typowo online, i nie chciałbym tracić miesiąca gratis.
    3. Słyszałem o emulatorze psx na xbox, tylko czy trzeba mieć przerobinego żeby go nagrać, jeśli nie to czy da się grać na piratach (bardzo chce zagrać w FFVII).
    4. Podobnie ja wyżej tylko odtwarzanie gier z xbox, czy mogą być piraty czy muszą być orginalne (nie opłaca mi sie kupować orginalnych STARYCH gier).
    5. Zamówiłem Xbox slim, jednak nie mam orginalnego kabla HDMI MS, czy na takim kablu nie będzie różnicy przy odtwarzaniu Techlink 100202 HDMI - Kabel Techlink w RTV EURO AGD .
    6. Czy są jakieś takie krótkie mini gierki na Xboxa (najlepiej za darmo, narazie mam 2 gry i do przyszłego miesiąca tak zostanie).

To chyba wszystko o co chciałem zapytać, jak mi się coś przypomni to jeszcze napisze.

PZDR max

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Tak.
    2.Kodeki się ściągną jeśli włożysz film a następnie go włączysz. Wyświetli się Dostępna jest aktualizacja...
    3.Bodajrze jtag trzeba mieć co stracisz grę na live
    4.Jak przerobisz to piraty. Ale jest prawdopodobieństwo bana na live.
    5.Nie ma różnicy pomiędzy kablem za 5 zł a 500zł. Możliwa tylko jakość wykonania.
    6.Na live za ms points są

Wczytywanie...

Poleć forum