1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed zakupem X360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kalel, Październik 11, 2008.

1. Kalel

Kalel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    To mój pierwszy post na forum więc mam nadzieje że mnie nie zbesztacie,ale do rzeczy ..
    Chce zakupić Xbox'a 360 Arcade.Teraz jest mocno przeceniony i kosztuje ok. 600 zł jednak mam kilka pytań.

1.Czy Arcade ma wyjście HDMI ?Na opakowaniu pisało tylko że kabel component w środku jest i nic więcej.

2.Czytałem też o różnych napędach.Chce grać w kopie zapasowe więc powinienem kupić 360-tkę z napędem Benq,ale jak mam odróżnić po pudełku czy to Benq czy Lite-on ?

3.Nie interesuje mnie ściąganie gier ani różnych dodatków do gier więc dysk twardy jest mi nie potrzebny(chyba).Jedyne co mnie interesuje to to ile save'ów około może pomieścić karta pamięci.

4.No i najważniejsze pytanie.Czy kupywać teraz Arcade'a czy poczekać do świąt aż inne wersje konsoli zostaną przecenione (ostatnio widziałem Premium'a za 890 zł.Dużo czy Mało ?).Budżet mam mały bo ok. 650-700 zł.

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbw

xbw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kilka pytań przed zakupem X360

Ad1. Wszystkie obecnie Xboxy 360 mają to złącze

Ad2.Jeśli masz zamiar kupować nową konsolę to na 99,9% będzie z napędem Lite-on'a, które są obecnie 11.10.2008r. nieprzerabialne. Jed

Ad3.Ja bym się nie przejmował, ponieważ dysk zawsze można nawet taniej dokupić, ewentualnie można przerobić sobie dysk z PC (jakaś tam seria twardzieli to umożliwia)

Ad4. Z takim budżetem niestety w kopie zapasowe sobie nie pograsz, mianowicie dlatego, że koszt ujarzmienia tego urządzenia to około 250zł (na chwile obecną). Składa się na to: zgranie unikalnego klucza napędu Twojego klocka (ok. 50zł) i przekopiowanie go innego napędu, który sobie musisz dokupić (nie jestem pewien, ale wyniesie to ok. 150-200zł).

Odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie, stwierdzę, że obecny koszt X360 w wersji Arcade to niezbyt wygórowana suma, jakkolwiek dla mnie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt drogiej przeróbki.

4. Kalel

Kalel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Kilka pytań przed zakupem X360

Dzięki za szybką odpowiedz.Zdecydowałem się na razie nie kupywać konsoli i poczekam do świąt i wtedy zastanowie się and kupnem X'a ale Premium ;].

Wczytywanie...

Poleć forum