1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed zakupem Xbox`a 360 z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PiotrTAG, Maj 26, 2015.

1. PiotrTAG

PiotrTAG Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema Wszystkim,

mam kilka pytań przed zakupem konsoli z RGH...więc zaczynam...uprzedzam niektóre pytania mogą być " głupie " :)

1.Jaką najlepiej konsole kupić ?.Chodzi mi o model,na pewno slim.ale stingray,corona,jasper itp idt ?.która jest najlepsza...no i wiadomo stosunek ceny do jakości.

2.RGH + RGX... co to RGX ?,no i przeróbka RGH,na jaką się nastawiać by grać w FIFE 15 ... i w przyszłości w wszystkie nowsze gry .

3.Pojemność dysku w konsoli.Zastanawiam się nad pojemnością dysku.Bo sprawa wygląda tak.By mieć gry na xboxie to muszę je tam czymś przerzucić.Warto kupować konsole z 500 GB pamięcią czy po prostu lepiej zainwestować w dysk zewnętrzny

4. na co zwracać uwagę przy zakupie konsoli...bankowo kupie używkę.... i myślicie że do 600 zł wyrwę konsole z 2 padami bezprzewodowymi okablowaniem i z dyskiem min 4 GB ? czy będzie ciężko ?.

Dzięki za odpowiedzi,i że w ogóle to czytacie :).Pozdrawiam życzę miłego wieczoru ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1.Slim obojętnie jaka wersja płyty a jeśli fat to tylko Jasper.

2. Rgh to rodzaj przeróbki, a RGX to chip dzięki któremu wykonamy w/w przeróbke.

3. Jak kto woli, według mnie lepiej zainwestować w duży wewnętrzny dysk. Bez zbędnych dodatkowych kabli, a niektóre DLC albo gry działają tylko z dysku wew.

4. Szukaj, nieraz idzie trafić niezłą okazje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

4. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Po pierwsze najważniejsze pytanie to czy chcesz przerobiona konsolke ? Jeżeli tak to musisz się zdecydować na konkretną przerobke :
    1. Rgh nie pograsz live lecz gry wrzucasz na pena
    2. Lt pograsz live lecz płyty
    3. Emulatory ode lub dual nand

Nalegam byś zapoznał się z tymi 4 opcjami i wybral najkorzystniejsze dla ciebie rozwiązanie .

Natomiast Jezeli chcesz oryginalna konsolke to bierz jakiegoś slima za 400 zł już kupisz 4gb

5. PiotrTAG

PiotrTAG Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi :)

Chce tylko i wyłącznie RGH.... bracki ma i jest to po prostu wypas :p Live mnie nie interesuje :)

Są ogólnie jakieś rodzaje RGH ?.Chodzi mi czy jest starsze i nowsze RGH...ludzie na allegro piszą że najnowsze itp itd....

Ostatnia edycja: Maj 27, 2015
  6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dla użytkownika niczym się to nie rózni, tak samo się obsługuje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum