1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytań przeróbka,wersja konsoli,nagrywarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hfcghfd, Październik 14, 2013.

1. hfcghfd

hfcghfd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chce kupić xbox 360 4gb i mam kilka pytań:
    -czy obecnie da się przerobić każdą slimke ? (planuje lt 3.0 heh brak większej gotówki na rgh)
    -czy koniecznie musi być ihas ? im więcej czytam tym mam większe wątpliwości każdy mówi co innego mam tylko laptopa więc to troche problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łatwiej jest przerobic konsole ktora zostala wyprodukowana do polowy 2011. Ja nagrywam gry ihasem 124c i gry xdg3 dzialaja. Czytalem ze takich gier nienagrywanych ihasem b nie mozna instalowac na dysku. Ostatnio probowalem nagrac gre xdg2 zwykla nagrywarka i dzialala. Lepiej dolozyc do Ferrari niz kupic idealną, chińską podrobkę.

4. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeżeli masz pieniądze na ihasa to bierz ale z normalną nagrywarką też dasz radę tylko z tymi nagrywarkami w laptopie to ciężko bo one raczej są robione tylko aby odczytać płytę wgl nie wiadomo czy ta twoja nagrywarka ogarnie płyty dwu-warstwowe

5. hfcghfd

hfcghfd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ogarnie bo sprawdzałem programem który ktos polecił na tym forum (nie pamiętam nazwy) i wyszło że moja nagrywarka ma zdolność nagrywania płyt dl.
    co do xboxa chce kupić nowego więc nie mam jak sprawdzić z którego roku jest stąd moje pytanie

6. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a kupujesz w sklepie czy allegro ? z tego co wiem (a mogę się mylić ) to piszę tylko na tyle konsoli ale zawsze możesz poprosić sprzedawcę o sprawdzenie chodź nie wiem czy się na to zgodzi

7. hfcghfd

hfcghfd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na allegro bo troche taniej

8. Viper321

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeżeli allegro to wystarczy spytać sprzedawcy na pewno ci powie :)

9. hfcghfd

hfcghfd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    okej zapytam ale w razie jak by nie chciał powiedzieć to na chwile obecną gdzieś można przerobić każdego ?

Wczytywanie...

Poleć forum