1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań raczkującego :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cules95, Czerwiec 10, 2011.

1. Cules95

Cules95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Być może kilka z moich pytań, które zadam będą znajdowały się na forum, ale choć szukałem, to znajdowałem nie do końca mnie satysfakcjonujące, albo nie znajdowałem w ogóle...
    Więc może zacznę od początku. Mam chęć na zakup konsoli i tu pojawia się moje pierwsze pytanie:
    Co sądzicie o tej konsoli- Xbox 360 Arcade HDMI 5 gier -pad -flash napedu BCM (1653251710) - Aukcje internetowe Allegro
    Teraz może będę jechał numerycznie pytaniami, żeby szybciej poszło.
    2. (poprzednie było pierwsze ;P) Po zakupie konsoli chcem grać na pirackich wersjach gier. Czy mogę je instalować z i na dysku zewnętrznym?
    ZEWNETRZNY DYSK VERBATIM HDD 500GB USB 3.0 / 2.0 (1654147777) - Aukcje internetowe Allegro - posiadam dokładnie taki dysk.
    3. Wiem o ograniczeniu 16GB ciążacym na pamięci zewnętrznej. Tu pojawia się moje pytanie, czy jeśli utworzę kolejno foldery "Xbox 360 01, 02 itd" i w zależności od potrzeby to nazwę folderu będę zmieniał na właściwą, to czy wszystko będzie działać jak należy?
    4. Wiem o tym, że pamięć zewnętrzna zostanie sformatowana przez Xboxa. Czy szybkość kopiowania plików ulegnie zmianie? Aha i czy miejsce, które nie będzie używane przez Xboxa mogę przeznaczyć na inne potrzeby (związane z PC).

Proszę o wyrozumiałość jeśli kogoś zdenerwowałem banalnymi pytaniami, ale kupując konsolę, nie chcę wpakować się w coś co może mnie przerosnąć i zniechęcić do korzystania z Xboxa ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1: Pewnie Falcon raczej może być ale rozejrzał bym się za jasperem
    2: Nie będziesz mógł bo na 99,99% nie da się na tej konsoli zrobić przeróbki JTAG
    3:Nie
    4 Nie zmieni się - możesz używać

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1) Rok produkcji to 2008 więc jeśli się nie mylę płyta główna to falcon. Polecałbym coś nowszego, napisz ile możesz przeznaczyć pieniędzy na zakup konsoli to na pewno łatwiej będzie coś doradzić.
    Konsola i tak byłaby do przerobienia, jak tylko wyjdzie najnowszy ixtreme.
    2) Jeśli chodzi o dysk to trzeba kupić ten od microsoftu, są też modele caviara i hitachi, które działają z xboxem. Do grania z dysku jest potrzebne coś takiego jak jtag (niewiele wiem na ten temat więc nie piszę, żeby nie wprowadzić w błąd). Ale ogólnie lepiej nagrywać na płytki DVD+DL.
    3) Jak sformatujesz pamięć zew. żeby działała z xboxem to nie można tam tworzyć folderów.
    4) Szybkość plików kopiuje się ze standardem usb, 1.0 albo 2.0 - nie wiem jaki jest w xboxie. możesz sformatować część pendriva, tak żeby działał z x'em a resztę miejsca zostawić, dla PC jako fat32 albo ntfs.

5. Cules95

Cules95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do 1 punktu- myślałem jeszcze nad tą, tylko nie wiem jaki to model konsola XBOX 360 PRZEROBIONA sprawna od1zł (1647042541) - Aukcje internetowe Allegro, "wystarczy podłączyć pamięć przenośną-pendrive, wtedy pamięć działa tak, jak dysk."- oznaczałoby tp, że jest na niej JTAG?

Co do 3 punktu pytam ponieważ znalazłem takie coś Tutorial: Wykorzystanie dysku 1TB do X360 (zewnętrzny) na gry DLC itd itp ;), Xbox 360 - Gametrade.pl.

Edit. ew. takie coś wchodzi w grę http://allegro.pl/show_item.php?item=1658651142&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any, ale tu też nikt się nie pochwalił wersją płyty.
    Myślę, że koło 500-600zł.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie napisali daty produkcji, nawet nie widać, czy to HDMI, czy nie i jaka wersja przeróbki - powtarzam po raz kolejny, że jaką konsolę nie kupisz i tak będziesz musiał ją jeszcze raz przerobić. Do tego nie ma pada, okablowania, dysku. Nie lepiej wydać raz trochę kasy a mieć porządny nowy sprzęt?
    Czytałem, że da się zrobić jtaga na pendrive'ie. Na tym forum ktoś napisał, że taka gra kopiowała mu się na pena 10 godzin, więc życzę powodzenia. Poza tym konsola musiałaby mieć stary dasz, a teraz o taka bardzo trudno. Co tak uparłeś się na ten dysk? nie możesz kupować płyt po 3 zł??

7. Cules95

Cules95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi o to, że się uparłem, ale chcę po prostu znać i wiedzieć możliwie dużo o każdej możliwości :p

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    za 625 złoty możesz kupić nowego xboxa slim, bez dysku, z wbudowaną pamięcią 4GB tylko nie wszystkie da się przerobić.

9. Cules95

Cules95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie to jest ból z tymi nowymi... Nie chce mi się za bardzo wydawać na jedną grę 1/4 ceny konsoli.

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To czy slima da się przerobić można sprawdzić po numerze LOT.

102XX, 101XX, 104X - wszystkie konsole z takim numerem mają napęd liteon 9504

Wczytywanie...

Poleć forum