1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań świerzaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pallino93, Lipiec 19, 2011.

1. pallino93

pallino93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, niedawno kupiłem używaną konsole z płytą główną Jasper (chyba to ta najlepsza z tych dużych wersji Xbox360) chciałbym zadać kilka pytań w punktach:
    1.czy małe zwieszanie gry zauważone w Assasins Creed Brotherhood na 1 czy 2 sekundy to coś poważniejszego czy tylko dysk dane przesyła...takie coś zauważyłem jadąc konno.

2.czy mogę wyłączać konsole z menu głównego GRY? czy ma to jakiś negatywny wpływ na konsole czy gre?

3.Ostatnio czytałem o nowej aktualizacji zapowiedzianej na jesień która ma wprowadzić nowy format zapisu XGD3 który zakłada że gry tłoczone będą zajmować ponad 8gb na płytce a ponoć wypalarki takie zwykłe to nie nagrają nawet 8gb!:/ czy to oznacza koniec piracenia (bądź znaczne jego ograniczenie)? czy może hakerzy czy kto się tam tym zajmuje coś z tym dadzą rade zrobić? nie żeby mi na tym specjalnie zależało ale chciałbym wiedzieć...

to na teraz wszystko:)
    będę wdzięczny za odpowiedzi,
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Wszystko to już było omawiane na forum... wystarczy poszukać i poczytać... A co do tematu to kup słownik :)

4. PainPL

PainPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Nie
    2. Gorzej jeżeli gra jest z płytki a nie ma jej na dysku ^^
    3. Raczej nie

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. to normalne ładowanie gry ;P konno jeździ się w większości poza miastem, gdzie teren jest znacznie większy, więc ładowanie zajmuje troche więcej czasu ;P
    2. wydaje mi się, że nic się złego nie dzieje ;P
    3. Na pewno coś wymyślą ;D To jest tylko sprzęt i każde zabezpieczenie da się jakoś obejść :p

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    1.Jeśli gra jest zainstalowana to nie powinno tego być moja konsola się nie zwiesza nigdy chyba że na amen ale to zdarzyło się 3 razy w ciągu 2 lat.
    2.Nic się nie dzieje możesz wyłączać jak chcesz i kiedy chcesz.
    3.Zrobi się jakiś update softu albo coś, to nie będzie służyć tylko do piracenia.

Wczytywanie...

Poleć forum