1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań świeżaka odnośnie kupna konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koniecznymail, Sierpień 8, 2012.

1. koniecznymail

koniecznymail Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witajcie, planuje kupić xboxa 360.
    Mam kilka pytań, upatrzyłem sobie wersję slim 250gb, przerobioną lt+ 3.0.
    Interesuje mnie instalacja gier na dysku i odpalanie ich z niego, w związku z czym mam pytanie czy mogę po prostu zgrać plik ISO na dysk i odpalić czy najpierw muszę wypalić na płytkę, aby zainstalować na dysku? Nie chcę tracić kasy na płytki a tym bardziej na żonglowanie nimi.

I pytanie ostatnie, mam tę konsolę na oku:
    SLIM XBOX360 250 GB LT + 3.0 PEŁNY ZESTAW (2537448965) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy jest warta ceny i uwagi czy szukać czegoś innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Żeby grać z dysku w gry XGD3 musisz mieć nagrywarkę IHAS z softem burner MAX. A płytami i tak będziesz żonglować bo muszą być w napędzie do weryfikacji no chyba, że zrobisz sobie RGH.
    Poczytaj dział RGH/JTAG a co do nagrywania to masz w artykułach w dziale ISO.
    Czytaj forum zamykam temat.

Wczytywanie...

Poleć forum