1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez helfi, Wrzesień 9, 2012.

1. helfi

helfi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem już X360 przerobionego z RGH i XEXMenu i ponoć z FSD. Nie oczekuję odpowiedzi jednak prosiłbym o ukierunkowanie gdzie w tym gąszczu informacji znajdę mogę wszystko doczytać sobie.

Zgrałem już pierwszą kopię programem ISO2GOD i wrzuciłem na hdd ale :

Pod XEXMENU nie widac mojego dysku zewnętrznego dlaczego ?
    Czy HDD zewnętrzny może mieć system NTFS czy fat 32 a może jeszcze inny ?
    Czy pod XEX menu obraz może być zrobiony w wersji GOD czy musze przerobić jako XEX ?
    Jak sprawdzić czy mam zainstalowany FSD (ponoć jest zainstalowany na hdd ale nie widać go w szybkim uruchamianiu) ?
    Czy konsola powinna widzieć w normalnym dashu mój hdd zewnętrzny ?
    Jeśli jest gra w formacie 2xdvd to czy muszą być dwa foldery z numerkami czy to jest wszystko w jednym folderze (ID) ?
    Jakie najlepiej akumulatory kupić do pada - pojemność, rodzaj akumulatora ?
    Czy jeśli konsola jest przerobiona i podepnę ją do sieci która ma dostęp do intenetu to czy już mogę dostać bana czy warunkiem dostania bana jest zalogowanie się do XBL ?

z góry dziękuję z linki i odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemo7

nemo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
  4. MrWhiskers

MrWhiskers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Znam odpowiedź na dwa pytania: dysk chyba FAT32, bo taki ma być pendrive, więc hdd analogicznie też. Co do akumulatorków to tylko oryginalne firmy Sanyo Enelop. Mój ojciec jest profesjonalnym fotografem i tylko takich używa w lampie błyskowej i w porównaniu z innymi akumulatorami (chyba Panasonic) działają dużo dłużej.

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ja uzywam lidlowskich. 4szt za moze 15zl. jak sie skoncza to kupie kolejne. to pada w zupelnosci wystarczaja.

6. nemo7

nemo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Ja używam jakiś chińczyków. Wcześniej miałem energizer ale długo to one nie podziałały. Teraz jade na kodakach, power opticam, unicell. Już rok na nich ciągne i dają radę. Wiem że żywotność akumulatorków skraca jak każdej baterii nieodpowiednie ładowanie i zła ładowarka. Także lepiej zainwestować w dobrą ładowarkę, która np po naładowaniu baterii odłacz ładowanie na nie.

7. marektbg

marektbg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja kupiłem w Biedrze niedawno 8 sztuk aku Kodaka - jestem nimi bardzo z nich zadowolony

8. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Osobiście jestem za energizer z oryginalną ładowarką te bateryjki mają naprawdę porządną żywotność i długo trzymają.

Wczytywanie...

Poleć forum