1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań totalnego świeżaka...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ka_wojtek, Lipiec 11, 2015.

1. ka_wojtek

ka_wojtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!
    Jest to mój pierwszy post na tym forum :)

Szczęście chciało, że kilka dni temu wygrałem nowiutką konsolę Xbox One, 500gb - wersję podstawową bez gier.

W związku z tym, że jedyną konsolą z którą miałem do czynienia to Nintendo Wii, mam duże braki informacji.

Dlatego mam do was kilka pytań:
    1. Czy jeżeli kupię jakąś grę, lub pożyczę od kogoś i zainstaluje ją na konsoli, to przy każdym uruchomieniem muszę ją (płytę) wkładać do napędu?
    2. Zauważyłem, że spora część gier wystawionych na stronach typu Allegro jest w formie do pobrania na "steamie". Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to jest, jaka jest licencje tych gier i czy to jest darmowe (steam)?
    3. Czy do grania multiplayer (np. w GTA V) trzeba coś dodatkowo wykupić?
    4. Jak na razie planuję zakup GTA V i Wiedźmina 3.
    Zastanawiam się również nad "Ori and the blind forest", czy według was ta gra jest dobra?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak musisz wkładać płyty do napędu, inaczej gra nie ruszy mimo, że jest zainstalowana na dysku. Jedynie w wersjach cyfrowych ze sklepu xboxa nie potrzebujesz płyt.
    2. Nie znam odpowiedzi.
    3. Tak żeby grać w MP w GTA i inne gry MP musisz mieć wykupiony Xbox Live Gold. Najlepiej się opłaca wykupić roczną subskrypcję. Bez golda nie zagrasz w żadne MP.
    4. Co do Ori to ludzie chwalili, że fajna gierka. Jak się nie mylę to do 13 lipca jest na promocji w sklepie Microsoftu :) Mając konto gold, możesz zakupić grę z rabatem.

ka_wojtek lubi to.
  4. ka_wojtek

ka_wojtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie nr 2?
    Chodzi mi o aukcje typu:
    "Przedmiotem aukcji jest dostęp do konta STEAM na którym można pobrać pełną wersję gry"

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry ze steama nie pograsz na konsoli. Do gry na pc

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://www.xbox.com/pl-PL/Live
    http://store.steampowered.com/

Xbox i Steam to są dwie różne platformy.

Wczytywanie...

Poleć forum