1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań totalnego świeżaka...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ka_wojtek, Lipiec 11, 2015.

1. ka_wojtek

ka_wojtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich!
    Jest to mój pierwszy post na tym forum :)

Szczęście chciało, że kilka dni temu wygrałem nowiutką konsolę Xbox One, 500gb - wersję podstawową bez gier.

W związku z tym, że jedyną konsolą z którą miałem do czynienia to Nintendo Wii, mam duże braki informacji.

Dlatego mam do was kilka pytań:
    1. Czy jeżeli kupię jakąś grę, lub pożyczę od kogoś i zainstaluje ją na konsoli, to przy każdym uruchomieniem muszę ją (płytę) wkładać do napędu?
    2. Zauważyłem, że spora część gier wystawionych na stronach typu Allegro jest w formie do pobrania na "steamie". Czy może mi ktoś wytłumaczyć co to jest, jaka jest licencje tych gier i czy to jest darmowe (steam)?
    3. Czy do grania multiplayer (np. w GTA V) trzeba coś dodatkowo wykupić?
    4. Jak na razie planuję zakup GTA V i Wiedźmina 3.
    Zastanawiam się również nad "Ori and the blind forest", czy według was ta gra jest dobra?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak musisz wkładać płyty do napędu, inaczej gra nie ruszy mimo, że jest zainstalowana na dysku. Jedynie w wersjach cyfrowych ze sklepu xboxa nie potrzebujesz płyt.
    2. Nie znam odpowiedzi.
    3. Tak żeby grać w MP w GTA i inne gry MP musisz mieć wykupiony Xbox Live Gold. Najlepiej się opłaca wykupić roczną subskrypcję. Bez golda nie zagrasz w żadne MP.
    4. Co do Ori to ludzie chwalili, że fajna gierka. Jak się nie mylę to do 13 lipca jest na promocji w sklepie Microsoftu :) Mając konto gold, możesz zakupić grę z rabatem.

ka_wojtek lubi to.
  4. ka_wojtek

ka_wojtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie nr 2?
    Chodzi mi o aukcje typu:
    "Przedmiotem aukcji jest dostęp do konta STEAM na którym można pobrać pełną wersję gry"

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1159
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gry ze steama nie pograsz na konsoli. Do gry na pc

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: