kilka pytań w kwestii zakupu Xbox'a 360

chomik01

Banned
Użytkownik
Człowieku jak chcerz sobie pograć na "kopiach zapasowych itp itd" to kup sobie XBOX'a 360 arcade (256 mb może dokupić dysk 20 gb) lub premium ( 20 gb) one sie nie różnia niczym innym jak tylko wyposażeniem!!!
Ja kupuje x'a arcade + dysk 20 GB za 530 zł i se go przerobie i gram
Ja bym ci radził kupować tylko falcony z poprawionym chłodzeniem :D

SORRY ZE DWA TE SAME POSTY POD SOBĄ ALE MIAŁEM JAKIŚ BŁĄD I DWA RAZY MI SIĘ DODAŁO !!!
 

pawcio154

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzieki ...
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Sam zdecyduj zamiast pisać głupie posty kazda konsola ma walety i wady jeśli ich nie znasz to google.pl inne exclusiv wychodzą na X'a a inne na PS3 zastanów sie czego oczekujesz od konsoli zagraj chwile na jednej i na drugiej u kolegi lub w jakimś supermarkecie zobaczysz który pad bardziej ci lezy. Nikt nie zaprowadzi cie za rączke.
 

pawcio154

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wiesz ale staram sie dowiedziec na opiniach innych.. wiem ze mnie nikt za raczke nie wezmie i nie wybierze ... chce sie upewnic w koncu1000 zł to nie tak mało zeby zrobic bład i pozniej załowac
 

mchazory

Świeżak
Świeżak
Zawsze możesz kupić, pograc i w ciągu 7 dni oddać jak ci się nie spodoba. Ja mam Xboxa Arcade i to mi zupełnie wystarczy. Dysk w konsoli mam w planach dokupic ale to ze względu na rożne gry aby sie szybciej wczytywały i żeby napęd oszczędzić.
 

Do góry Bottom