1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań w sprawie JTAG'a.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez macko1990, Wrzesień 18, 2011.

1. macko1990

macko1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam kilka pytań w sprawie konsoli z JTAG'iem:

1. Jak zainstalować Dashlunch'a i FreestyleDash'a (jeśli wogóle się któreś instaluje:p)?
    2. Czy mogę przenieść normalnie profil i zapisane gry z nieprzerobionego XBOX'a?
    3. Czy możliwe jest, że gry GOD przerobione na ISO i później na xex nie działają? Ogólnie co lepsze?
    4. Jakie powinny być temperatury na Xenonie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi, czytałem co nieco ale lepiej mieć to wszystko w jednym miejscu:).

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. sciagasz dashlauncha, włączasz xexmenu, uruchamiasz plik default.xex z folderu dashlaunch i postepujesz ze wskazówkami ^^ (oczywiscie nie zapomnij o skonfigurowaniu launch.ini i jego umieszczeniu na root hdd1) Freestyle dasha sciagasz, wypakowujesz gdzie chcesz i uruchamiasz przez xexmenu.
    2. oczywiście
    3. według mnie to lepiej zrobić na GOD (ze wzgledu na to, że mało jest plików do przesłania przez FTP, taki need for speed ma 50k plików i dluuugo sie przesyla)
    4. jak najniższe ^^

4. macko1990

macko1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jeśli mam tylko zewnętrzny dysk to GOD'a mogę normalnie odpalić?

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Te i inne pytania znajdziesz na forum...

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/jak-uzywac-szukajki-poradnik-51677.html

Wczytywanie...

Poleć forum