1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan w sprawie lt.2.0 i gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ares101, Maj 23, 2013.

1. ares101

ares101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dzisiaj kupilem xboxa 360 z lt.2.0 D:2.0.16202.0. Czytalem tutoriale jak nagrywac gry itp, lecz nie wyjasnia mi to wszystkiego do konca, wiem ze bylo to wałkowane 3634643 razy, ale mimo to zadam pare pytan (prosze o w miare wyjasnienie i cierpliwosc). Nagralem przedtem GTA IV i bylo ok, nagrywarka samsung speedplus i ladnie nagrala do 100% (mowiac szczerze to mialem farta). Teraz przyszla chec na NFS the run i pes13 i tutaj prosilbym o wyjasnienie jakie czynnosci wykonywac przy przerabianiu itp (pomijajac tworzenie pliku .dvd i nagrywanie przez imgburna). Chodzi mi tutaj o to, ze nie wiem dokladnie jakie czynnosci trzeba wykonac i jakim programem. Prosilbym nie pisac o aktualizacji do LT3.0 bo nie mam teraz takiej mozliwosci. Dodam jeszcze, ze nie interesuje mnie przenoszenie gier na dysk itp. chce grac z plyt

Dzieki za cierpliwosc do nowicjusza :)
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    1.przepuszczac obraz abgx z ustawieniami pod lt 3.0 nastepnie obraz przepuszczac programem xbc i tyle :) usuwajac wczesniej plik dvd

Wczytywanie...

Poleć forum