1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań w sprawie pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez scorpion22, Sierpień 7, 2011.

1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam zamierzam kupić sobie drugiego pada do xboxa 360 i mam kilka pytań
    1. Czy pad czarny od slima/elita będzie wykrywany przez arcade'a ?
    2.Czy jeżeli kupię pad bezprzewodowy to czy będę mógł grać na PC przez zestaw play&charge ? Chodzi mi o to czy PC będzie go wykrywało przez USB tak jak pada przewodowego.
    3.Opłaca się w ogóle kupić zestaw play&charge ? Gdybym się zdecydował na bezprzewodowy to wtedy bym miał 2 bezprzewodowe a w jednym który dostałem do konsoli mam akumulatorki i czy play&charge opłaca się kupić bardziej do dwóch padów niż np drugi zestaw akumulatorków i do tego ładowarkę sieciową ? Takie akumulatorki 24 zł a ładowarko ok 30 zł więc w sumie 50 a play&charge ok 40 a taką ładowarkę sieciową już miałem i nie dość że długo ładowała to jeszcze mi się z niewiadomych przyczyn zepsuła :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    1- Tak.
    2- Wydaje mi sie ze nie bo w przeciwienstwie do pada przewodowego, kabel play&charge daje tylko zasilanie ladujace akumulatorek a nie przenosi sygnalow wysylanych z pada.
    3- Mialem oryginalnego play&charge i jest to straszna lipa, tydzien dzialalo w miare ale pozniej to juz tylko na kablu mozna jechac bo akumulatorki starczaja na kilka minut...

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli bardziej już opłaca się kupić po prostu przewodowy pad tak ?
    A w kwestii ładowania bezprzewodowego co już mam to lepiej ładowarkę sieciową czy play and charge ?

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. PolishDrifter

PolishDrifter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    To zależy. Sam osobiście dopiero zamówiłem Xboxa, ale postaram się pomóc. Taka ładowarka jest jak najbardziej dobra, ale chyba nikt jeszcze w polsce z tych akumulatorów nie korzystał, chodzi dokładnie o ten model, ponieważ jest on przywieziony z Anglii. Poznaje to po tym, że to jest sprzęt ze sklepu GAME. Mi się wydaje, że będzie tak jak napisał Bebzu, że po dłuższym czasie będzie trzeba grać na kablu. Oczywiście mogę się mylić. W sklepie Game ten sam akumulator kosztuje 3 funty!! Nawet nie całe!! to jest nie całe 10 zł + 10-15 zł wysyłka. Więc jak chcesz to możesz go zakupić też w Anglii i to taniej. Teraz decyzja należy do Ciebie :)

7. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    racja to nie jest play and charge tylko zwykły akumulator ładowany przez usb.. mam takie i chodzą od kolo roku bez problemu.
    Fakt za parę funciakow kupione. Oczywiście nie połączysz sie z PC za pomocą tego cuda.
    a co do play and charge to tez mam ale niestety trzeba już na kablu grac bo akumulator się nie ładuje (2 lata).

8. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli nie przeszkadzają Ci kabelki, śmiało kupuj pada przewodowego! Po pierwsze nie będziesz miał problemów z akumulatorkami\bateriami i z podłączenie do PC (wystarczy tylko pobrać sterowniki), a po drugie pady przewodowe są po prostu tańsze.

9. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie się zdecyduję chyba na przewodowego. A tak jeszcze zapytam,otóż na allegro jest kilka padów od kilku sprzedających i proszę o radę kogoś kto kupował pada na allegro bo po prostu boję się kupić podróbki (kupiłem ze 90 zl i to bylo podróba z chin na szczęście zwrócono mi pieniądze) wacham się między tymi :
    PAD Microsoft Xbox 360 + PC USB XBOX360 GW ZABRZE (1747548888) - Aukcje internetowe Allegro
    Microsoft Xbox 360 PC Kontroler Pad Przewodowy USB (1749537602) - Aukcje internetowe Allegro
    proszę o radę

10. PolishDrifter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Według mnie ten biały pad jest podejrzany :confused: Drugi jest bardziej wiarygodny. Opakowanie od pada z Xboxa jest bardziej kwadratowe, przynajmniej ja tak widziałem. A ten pierwszy ma zaokrąglone kształty. Mogę się mylić, ale nawet w takim sklepie jak Media Markt pad przewodowy jest zapakowany w bardziej kradratowy karton. Ale zawsze można żądać zwrotu kasy, bo towar nie jest zgodny z opisem. Ja oczywiście polecam pójść nawet do jakiegoś małego sklepiku z grami i tam powinni mieć takiego pada. Decyzja należy do Ciebie :)

11. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Up:
    Kupowałem w Denikomp już parę rzeczy i z żadną nie było problemów. Pady są oryginalne. PS za tą cenę autor tematu może kupić nową wersję limitowaną z play&vharge kit

12. PolishDrifter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Aaa... to chyba że tak. w takim razie nie ma problemu, kupuj który Ci się podoba :)
    Pozdrawiam

13. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  14. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Chodzi mi o taki srebrny z edycji limitowanej. Poprawiony krzyżak (bolączka padów do Xboxa) , lepsze analogi i nowy design

15. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  16. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja uważam, że lepiej kupić pada bezprzewodowego + odbiornik pc. Taki pad kosztuje 130-140zł (czasem trzeba poczekac na allegro, ale raczej są):

przykład: PAD MICROSOFT XBOX 360 + ADAPTER PC [NOWY] SKLEP (1731223298) - Aukcje internetowe Allegro (sam chce go kupić, jak wyjdzie nowa fifa :p Teraz się niby skończyły, ale pewnie będą za jakiś czas )

Akumulatorki mozesz kupic Pentagram Infinity: Akumulator Pentagram Infinity AA 2700 mAh DUZA MOC (1748323881) - Aukcje internetowe Allegro
    Sam takie mam i sprawują się bardzo dobrze, chociaż dobrze jest mieć zapasową parę.
    Baterie ładuję na jakiejś ładowarce za 10zł: dokładnie takiej: ŁADOWARKA sieciowa do akumulatorów 2/4 ogniwa (1757343523) - Aukcje internetowe Allegro

Plusem tej inwestycji jest to ze nie masz kabla który Cię ogranicza. Uważam, że lepiej wydać trochę więcej, ale mieć wygodę grania.

17. Kubaszej

Kubaszej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Za cene 130zł˙ da się wyrwać pada bezprzewodowego z play&charge. Czyli jednak gra bez kabli i dodatkowo jak się chce to przewodowo:)

18. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki wszystkim za odpowiedź ale temat juz do zamknięcia bo zdecydowałem się na przewodowego a do mojego bezprzewodowego który mam do konsoli kupiłem ładowarkę pentagram i akumulatorki energizer :)

20. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    z tym przewodowym to pożałujesz jak bedziesz grał na pc :p

21. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie,bo juz jeden miałem do pc ale się popsuł i w wiedzmina się elegancko grało:)

Wczytywanie...

Poleć forum