1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań w sprawie Xbox Live i MSP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sarafan, Wrzesień 22, 2011.

1. Sarafan

Sarafan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam do was kilka pytań.
    Czytałem, że można kupić na allegro takie zdrapki na które ma się ograniczony czas na wykorzystanie --> 24h. Po zakupie sprzedawca wysyła nam e-mail podając dane do konta na którym znajdują się MSP i musimy sobie wybrać gry/dodatki/filmy do pobrania w ciągu 24h.

1. I tutaj moje pytanie. Będziemy mogli grać w te gry ze swojego własnego konta? Gdy już pobierzemy możemy konto nadesłane przez sprzedawcę usunąć czy musimy cały czas je trzymać, aby grać w daną grę? Można grę pobrać kilka razy np. pobrałem, ale po czasie usunąłem z dysku, ponieważ nie miałem miejsca, można pobrać jeszcze raz?

2. Czym różni się Polski Xbox Live od zagranicznych np. w Anglii? Tworząc sobie konto na XBL konsola sama przypisała mnie do regionu Polska. Można sobie jakoś wybrać? Nie będzie żadnych problemów z pobieraniem dlc do Alan Wake/ Mass Effect 2 itp?

3. Mam zamiar kupić na allegro MSP w celu kupienia sobie dwóch dodatków do Alan Wake. Czy ta aukcja może być dobra?

1200 Microsoft Points XBOX LIVE EU/PL AUTOMAT 24/7 (1823531942) - Aukcje internetowe Allegro

Chodzi mi o to czy będę mógł punkty przypisać wprost do mojego konta i będę miał nieograniczony czas na wykorzystanie ich?

4. Miałem stare konto na XBL, ale je porzuciłem. Gdybym przywrócił z powrotem konto i przeniósł je do Polskiego XBL (Wtedy jeszcze takiego nie było, więc miałem region Wielkiej Brytanii, podobno po przeniesieniu na Polski dostaje się 800 MSP), pobrałbym dlc do Alan Wake, wtedy mógłbym grać w dlc, na drugim koncie, czy dodatki/ gry są przypisane do TYLKO JEDNEGO konta? Chodzi mi o to, że na tym starym profilu musiałbym od nowa instalować AW i przechodzić od początku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1.Tak
    2. Różne regiony - różne zawartości marketu.
    3.Tak- możesz je przypisać do swojego głównego konta.
    4.Dodatki zakupione na jednym koncie możesz odpalić z dowolnego konta w konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum