1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan w stylu "faq", na ktore odpowiedzi na forum sa niepelne/niejasne

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Reath, Wrzesień 6, 2013.

1. Reath

Reath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej.

Mam nadzieje, ze za takie tematy nie dostaje sie warna w dziale "dla swiezakow".

Od razu po zakupie nowego xboxa360 3-4 lata temu, postanowilem go przerobic.

Pamietam ze musialem gry przerabiac na WAVE3, zeby mi dzialaly bez activate.iso

Praktycznie od razu gdy wyszedl kinect, moj brat kupil go, po czym podczas instalacji ktorejs z gier na kinecta, dashboard zaktualizowal sie i xbox mi sie "skopal".
    Xbox zostal przerobiony ponownie przez mojego brata u jakiegos kumpla "speca", ale niestety nie mam pojecia jaka jest to przerobka.

Nie przeszkadzalo mi to, poniewaz nie gralem na xboxie prawie przez rok, jednakze teraz kilka fajnych gier wyszlo i chcialbym w nie pograc.

Stad moje pytania:

1. Jak moge sprawdzic jaka mam przerobke?
    2. Czy gry ciagle sie wypala standardowo, czyli po sciagnieciu przemiela sie abgx-em i wypala .dvd imgburnem?
    3. Czy ciagle jest jakis "myk" jak z activate.iso do gier z nowszymi zabezpieczeniami?
    4. Jak wyglada gra na xbox live z najnowszymi przerobkami? (Kiedys szansa na bana byla stosunkowo spora, dlatego nigdy moja konsola nie byla podlaczona do internetu)
    5. Czy ciagle jak sie dostanie bana, to nie mozna gier instalowac na hdd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. nie można tego sprawdzić 'od tak'. musisz sprawdzić jakie kopie działają a jakie nie, ewentualnie można się zasugerować datą przerabiania softu.
    2. tak, abgx i imgburn to dalej podstawa.
    3. nie ma już takich rzeczy, nagraną grę wkładasz do napędu i grasz.
    4. od 2009 roku nie było banów za LT 3.0 więc nie ma się czego obawiać.
    5. MS banując konsolę nie blokuje już dysków. albo profil albo konsola jest zbanowana (z naciskiem na konsolę) :]
    pozdro

1 osoba to lubi.
  4. Reath

Reath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie za odpowiedzi, pomogles mi niesamowicie.
    Jednakze mam ciagle kilka pytan "follow-up".
    Mam nadzieje, ze po uzyskaniu odpowiedzi na te, nie bede meczyl dalej pytaniami.

6.
    Troche poszukalem w grach i dowiedzialem sie ze GRID 2 PAL PL XBOX360-SRT wymaga LT 3.0, sciagne i sprawdze czy mi pojdzie. (jesli mi pojdzie, to mam 3.0, zgadza sie?)
    Moglbys mi powiedziec w takim razie, jesli mi nie pojdzie co mam kolejnego wypalic zeby sprawdzic nizsza wersje przerobki?

7. A to zadziwiajace. Czyli jesli bede mial przerobke LT 3.0, to moge grac w sieci bez obaw? o_O
    Nie spodziewalem sie ze kiedys ten moment nadejdzie.

8. Czyli w tym momencie ban konsoli, to TYLKO I WYLACZNIE, ban z sieci xbox live?

9. I jeszcze jedno mi sie przypomnialo. Gdzies na forum zauwazylem, ze podobno trzeba nagrywac "tylko specjalnymi nagrywarkami".
    Ja zawsze nagrywalem swoja LG i jakos nie bylo problemow z dzialaniem gier.
    Mit?

10. Czy gre wypalona na LT 3.0 , jak chociazby grid 2, mozna jakos odpalic, na LT 2?
    Zeby ja odpalic trzeba przed wypaleniem przerobic?

5. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    6. nie do końca - jeśli znajdziesz jakąś grę to obok niej jest opis pod jakie LT jest przygotowany obraz - grid 2 może być również pod LT2.
    skoro szokuje Cię, że od 2009 roku nie ma banów, jeśli mówisz że konsola dawno nie była uruchamiana to bardzo możliwe że masz lt 1.1 albo extreme 1.6 ale to chyba jest oczywiste że to trzeba sprawdzić. pobierz grę na LT 2.0 oraz inną na LT 3.0.
    7. bez obaw ale musi być koniecznie LT 3.0 - jest ono niewykrywalne.
    8. ban - brak dostępu do xbox live w każdym przypadku.
    Jeśli zostanie zbanowane konto to możesz założyć drugie i będziesz mógł normalnie się połączyć z XBL - jeśli zostanie zbanowana konsola to nie połączysz się już w ogóle na tej konsoli.
    w przypadku bana konsoli możesz przenieść profil na niezbanowaną, inną konsolę i dalej grać na XBL.
    9. możesz nagrywać gry swoją nagrywarką ale niektóre gry mogą stwarzać problemy. zalecana jest nagrywarka IHAS 124b.
    10. szczerze - nie wiem. wydaje mi się że można grać z LT 2.0 na LT 3.0 ale odwrotnie już się chyba nie da.
    nie wiem na pewno.

1 osoba to lubi.
  6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak mowa o xgd3 to nie ma takiej opcji trzeba od nowa nagrać do danego lt.xgd3 trzeba wgrać topologie do lt 2 lub lt 3.

1 osoba to lubi.
  7. Kaban100

Kaban100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest kompletnie niewykrywalne czy microsoft zmienił politykę banowania i teraz lecą bany tylko za pirackie gry ? Jeśli będę grał na oryginałach po livie, mając na konsoli przeróbkę LT+ 3.0, KOMPLETNIE nic mi nie grozi ?
    Miałem zamiar usuwać przeróbkę bo nie zamierzam już grać na kopiach zapasowych, ale jeśli to zbyteczne to wiadomo - szkoda forsy.

Pytam bo ciągle znajduję sprzeczne informacje, i trochę się już pogubiłem.

8. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak masz lt 3.0 to możesz grać na xbox live bez problemu i obaw. Raczej szkoda forsy jak chcesz mieć pewność wgrać ofw do napędu.

9. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nie można stwierdzić że jest NIEWYKRYWALNE.
    ale skoro banów nie ma od 2009 to albo sobie dali spokój z banowaniem ALBO naprawde tego nie wykrywają.
    Jedno jest pewne: Wiele osób rżnie na maxa na lt. 3.0 po xbl i bana nie dostali.
    Wnioski możesz wysnuć sobie sam :]

10. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapomniałeś dodać ,że za granie przed premierą halo 4 czy gearsy ostatnie nawet na lt 3.0 kończyło się banem. I wszystko jest wykrywalne tylko se dali spokój pewnie.

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    niekoniecznie bo bany za halo 4 byly bo grano kilka miesiecy przed premiera i to niewazne czy ktos mial kradziony oryginal czy pirata z neta

12. Reath

Reath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  14. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nic się nie zmieniło od dłuższego czasu

potwierdzić.

15. Reath

Reath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tą nagrywarką to nagrywaj w clonecd na w miarę dobrych płytach.

Wczytywanie...

Poleć forum