1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytan w związku z wypaleniem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez DJVahn, Luty 14, 2012.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Czesc. Mam kilka pytan w związku z wypalaniem gier (nie wiem czy to dobry dział, juz sam nie wiem gdzie to pasuje, więc jak by coś to proszę o przeniesienie)

Od 3 miesięcy nic nie wypalałem na mojego Xboxa. Mam LT 3.0, nie mam dasha Metro (numer mojego dasha: 2.0.13604.0)
    I moje pytania:

1)Chcę pobrać i wypalić Call.of.Duty.Modern.Warfare.3.PL.XBOX360-SRT i jeśli mam LT 3.0, a nie mam nowego dasha to też mam przepatchować jakoś obraz ISO? ABGX wchodzi w grę? Jak go ustawić? Jest jakaś różnica w ustawieniach ABGX pod gry z XGD2 a XGD3?
    2)Czy mogę zaaktualizować dasha do najnowszego? Czy będę musiał od nowa wypalać gry i je patchować? Czy ogólnie warto? Nie mam zamiaru póki co grać na Live.
    3)Nie mam iHasa, mam zwykłą nagrywarkę, więc będę wypalał do 98% i słyszałem ze w takim wypadku nie warto aktualizować dasha, gdyż nie będę mógł zainstalować gry na dysk
    4)Nie mam plyt Verbatima, mam jakieś Omegi od kumpla, jak ustawić CloneCD pod LT3.0 i XGD3? (wole CloneCD gdyż IMGBurn mi psuł Omegi)
    5)Nie miałem cichej aktualizacji, gdyż konsola nie była dobre kilka miesięcy podpinana pod neta, więc gdy wypale gre w 98% to raczej nie powinno ją wysypywać do dasha z różnymi błędami?

Jak sobie przypomnę jeszcze o czymś to jeszcze zapytam.
    Wiem, że takich pytan jest setki, i nie denerwujcie sie ; ) Nie siedziałem już w tym wypalaniu od kilku miesięcy i wiem tylko ze iHas jest potrzebny do 100% wypalenia, ze nie można instalować gier na dysk jesli zaaktualizuje się dasha i nie wypali gry w 100%, ale już się gubie jak to wszystko ustawić, bo jeszcze gier z XGD3 i z LT 3.0 nie wypalałem.

Wczytywanie...

Poleć forum