1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kilka pytań - wgrywanie FSD 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baton88, Styczeń 8, 2013.

1. baton88

baton88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Mam wersję Dash 2.2, jądro 2.0.16197.0. Czy mogę na to wgrać FSD 3 (mam pobrany) sposobem z tego wątku pkt 2.1, 2,2? : http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-4-a-145552/
    2. Czy coś z konsoli się usunie? Jeśli tak, to co?
    3. Potrzebny jest jakiś klucz lub coś innego, co muszę wcześniej przygotować?
    4. Żeby później pobrać okładki, muszę się połączyć z internetem? Jeśli tak, to nie zbanuja konsoli?
    5. Trzeba wyrzucić stary FSD 2.2? Coś słyszałem, ze tak. W poradniku o tym nie pisze. Jak i kiedy to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    nie nie zbanują Cie :) normalnie wgrywasz FSD na pena podłaczasz odpalasz z PENA FSD bo z dysku musisz usunać. Jak odpalisz z pena(wejdziesz w plik defualt.xex) i wtedy na dysku masz folder FreeStyle wchodzisz w niego i wszystko usuwasz wżucasz z pena ten FreeStyle i na dysku odpalasz defualt.xex i odpinasz pena. Cieszysz sie nowym FSD :) pozdro

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: kilka pytań - wgrywanie FSD 3

ewentualnie prosciej po ftp. odpalasz xexmenu wlazisz po ftp na konsole wywalasz wszystko z folderu freestyle(folderu nie usuwasz) i kopiujesz nowa wersje.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)

5. baton88

baton88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    FSD mam chyba zainstalowane w folderze Game. jak go otworze to są foldery Data, Media, plugins, skins, tmp, default.xex i nxeart.
    To wszystko mam usunąć?

Poza tym to w linku do FSD 3 : http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/freestyle-dash-3-wersja-pl-149388/
    nie ma pliku default.xex. To jak go uruchomić po wgraniu?
    są tylko Media, plugins, skins, database.xmplr, Nuidentity.bin.be, niusp1033, nxeart, Polish.xex <- może to?

Łączę się przez ftp

Wczytywanie...

Poleć forum