1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka Pytan XBL, Xbox one s

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nu33ns, Lipiec 26, 2016.

1. nu33ns

nu33ns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wiec zaczne od kilku pytan:
    1.Czy posiadając tylko xbox 360 i mając zakupione xbl mogę ,,rezerwować,, gry na xbox One(mam na mysli przypisanie ich do mojego konta rozchodzi sie o Games With gold) ?
    2.W aktualnej sytuacji za rok wychodzi Scorpio opłaca mi sie kupowac one s ? :D
    3. Jest jakaś możliwość aby podpięcia dysk usb WD MY password 3tb do xboxa 360 RGH
    4. Czy jesli przeniose profil z mojej konsoli RGH i Lt3.0 (mam 2 i 2 konsole) na xbox one jest prawdopodobieństwo bana

Ostatnia edycja: Lipiec 26, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Możesz rezerwować bez problemu. Nawet w 360tce wchodząc w zakładkę games with gold masz opcję przypisania gry z XO do swojego profilu.
    2. Kto co woli, wg mnie nie warto kupować nowej konsoli tylko na rok, żeby później kupować Scorpio. W sumie kwestia tego czy masz ciśnienie na XO czy nie.
    3. Nie wiem, nie znam się :p
    4. Na XO nie da się przenieść profilu na dysk. Na XO podajesz adres e-mail i hasło do konta i w ten sposób masz konto dodane do konsoli. W XO nie ma w ogóle takiego dostępu do zawartości dysku jak w 360tce że mogłeś wejść w gry/profile/save itd. Skoro masz konto na LT to pewnie grasz nim i po sieci to przecież powinieneś móc normalnie sie zalogować ;p Ogólnie nie wiem, nie znam się :D

4. nu33ns

nu33ns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Punkt 3 i 4 Wypowie sie ktos ?
    Jeszcze jak działa kompatybilność wsteczna jeśli posiadam oryginalne gta5 to będę mógł pobrać to nowe z szata graficzna na xo?

5. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Nie wsteczna kompatybilność tak nie działa. Możesz zagrać w cyfrowe/ pudełkowe wersje gier ale tylko z tej listy która jest aktualizowana. http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak przez www
    2. A co lecisz po Scorpio w dniu premiery ? Takim tokiem myślenia to człowiek nic by nigdy nie kupował tylko czekał.
    3. Podobno konsola widzi do 2TB
    4. Jak nie modowałeś profilu to śmiało zaktualizuj go z serwerem przez nieprzerobioną konsole (w sensie bez RGH) a następnie zaloguj się na niego na XO.

7. nu33ns

nu33ns Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola tak która mam przerobiona pod lt 3.0 jest cały czas podłączona do internetu na rgh tylko przesyła profil przez pendrajwa jednakże nigdy nie była podłączona do internetu

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Twój profil jest zaktualizowany z chmurą i możesz się zalogować na niego na XO w WK.

Wczytywanie...

Poleć forum