1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań. Xbox 360 Slim 250Gb.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ikczetsu, Wrzesień 8, 2011.

1. Ikczetsu

Ikczetsu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! :rolleyes:

Już niedługo (w ciągu najbliższych 2-3 dni) będę jechał po konsole.
    Będzie to moja, można powiedzieć 1 kosola w życiu :D (Miałem troche czasu Ps1) Zawsze grałem na PC jednak mam już dosyć.. jest to nie wygodne.. cały czas zastanawiać się czy coś pójdzie czy nie.. miałem tego dosyć więc ostatnimi czasy zakupiłem sobie netbooka do internetu a teraz czas na coś do grania.

Zastanawiałem się nad Xboxem, ps3, ipodem / ipadem i wszystkim innym co można wziąć pod uwagę :p
    Do xboxa ciągnie mnie już od dłuższego czasu dlatego też ostateczna decyzja najprawdopodobniej padnie na niego.
    Grałem na x'ie tylko raz (i to w tesco..) bodajże w Forze 3 i Fife 10. No i moje wrażenia są takie.. Pad jest genialny.. o tak! Grało się naprawdę przyjemnie, pad był idealnie wyważony i miał odpowiednie rozmiary. Ten z ps3 wydaje się być bardzo mały i strasznie lekki..

Ale do rzeczy :p

1) RROD.. wydaje mi się że ten problem został wyeliminowany w Jasperach ale ile w tym prawdy.. No właśnie, co z rrodem? Da się troche pograć czy konsolka po godzinie nie nadaje się do użycia bo jest gorąca niczym rozgrzany do czerwoności piekarnik? Mi się osobiście wydaje że problem z usterkami to jest ale w ps3.. ciągłe narzekanie na YLODA.

2) Tak dla pewności zapytam o pada. Czy w wersji slim zmienił się on od tego z wersji arcade? Czy jest to ten sam, z tym że czarny pad?

3) Jak z głośnością konsoli (Chodzi mi o wejse Slim 250Gb) ?

4) Do xboxa chce dokupić specjalnie jakiś telewizorek 22 - 24" możecie polecić jakiś kabel do połączenia tego? Chodzi mi o HDMI (Chyba że takowy znajduje się w zestawie?). No i może ktoś z was gra na takiej wielkości tv/ monitorze i może powiedzieć czy to w ogóle ma sens? Nie chodzi mi o grafike a o samą wygode gry. Nie będę siedzieć daleko.. myśle że xbox'a postawie sobie na stoliku razem z monitorem i dosunę fotel więc gdzieś.. z niecały metr?

5) I takie ogólne pytanie.. Jesteście ze swojego xboxa zadowoleni ? zamienili byście go ?

Dzięki z góry za odpowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    1. Wyeliminować się pewnie nie da ale napewno jest duża poprawa w tej sprawie - wystarczy zadbać o to, żeby się nie grzał i powinno być ok
    2. Pad ten sam
    3. Slima nie mam ale mój Elite z Jasperem jest cichy

Co do TV ja nie mogłem grać na 22' monitorze, teraz mam LCD 37' i jestem bardzo zadowolony

W życiu bym go nie zamienił!!! No chyba, że na nowszy model, który już za rok czy dwa będzie.

4. Xemi99

Xemi99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1)Na rroda masz gwarancje 3 lata. Slimki nie przegrzewają się tak jak starsze wersje.
    2)Pad od Arcade i Slima jest taki sam tyle ze od Slima jest czarny.
    3)Slim 250gb chodzi o wiele ciszej od arcade. Prawie go nie słychać.
    4)Każdy kabel HDMI jest taki sam. Nie ma lepszego kabla lub gorszego.
    5)Jestem zadowolony ze swojego Xboxa. Slim to moja już 2 konsola od MS.

5. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do 4) to kabel HDMI powinien być w zestawie, a jak nie będzie to weź zwykły standardowy HDMI, jak dla mnie to 22-24 cale to stanowczo za mało, najlepiej coś z conajmniej 27 calami na pokładzie, idealny jest 32calowy TV jak dla mnie do iksa.

6. Ikczetsu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to mnie zmartwiliście z telewizorem. Wątpie żeby mi na 32" starczyło.
    Co do rroda i gwarancji.. no może i jest ale nie chciał bym oddawać :D No i co to znaczy dbać? W sensie czyścić i postawić tak aby miał dużo miejsca czy kupić 30 podstawek chłodzących? ;)

7. pagorek1

pagorek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie kupuj podstawek... Najlepiej xbox'a trzymaj na podłodze... mój slimek chodzi jakieś 4/5h cały czas i nic sie mu nie dzieje...

8. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    32 stykna polecam slima cichy bez awaryjny i przerabialny i mam slima od 1,5 roku mialem kiedys fata falcona nigdy bym nie zamienil na nic innego

9. yaro555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    żadnych podstawek bo to pic na wodę fotomontaż!!! Dbać w moim przekonaniu znaczy ustawić konsole tak żeby miała po kilka centymetrów z każdej strony i czasem przetrzeć z kurzu i tyle. Od reszty masz gwarancje

10. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    podstawka nic nie daje wystarczy otwarta przeszczen dla xa

11. Ikczetsu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    em.. onix nie jestem piratem.. będę grał na oryginałach więc to że da się przeobić do mnie przemawia :D
    Panowie na zakupy mam ograniczony budżet więc na 32" wątpie zeby starczyło.. a wolał bym kupić porządny 24" dorej firmy niż no name 32" :/

12. yaro555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    a ile byś miał na ten telewizor?

13. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja polecam 32 tym mniejszy tym gorszy na tv nie oplaca sie ciac funduszy

14. Ikczetsu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na gry się opłaca? ^^

Teraz jest fajna promocja w media i na wszystko chce wydać 3000zł. Z tym że w tej cenie chce tez kupić jakieś gry..

15. yaro555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Tylko pamiętaj, że przy tak małym TV nie rozwalisz się wygodnie na fotelu i będziesz grał jak panisko tylko będziesz uwiązany do biurka lub będziesz przyklejony do niego z pół metra

16. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    granie na monitorze okolo 22 jest daremne lepiej tv miec

17. Ikczetsu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    yaro z tym że ja mam zdecydowanie za mały pokój żeby się tak rozwalić ;) A postawienie stolika i rozwalenie się w wygodnym fotelu w cale nie jest gorsze :D Chyba że w mm będzie jakaś ciekawa promocja na Viere jak w tamty roku.. 999zł za 32" plazme z FullHD ;P Szkoda że kasy nie miałem.

18. yaro555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Jak się trochę wstrzymasz i dobrze poszukasz to spokojnie teafisz, celuj w Samsunga bo są tanie i jak dla mnie dobre, żadnych wad w moim nie widzę. Za 1000 - 1500 już spokojnie można kupić

19. c3zar2

c3zar2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja osobiscie polecam tanie telewizory firmy Funai. Posiadam takowy juz chyba 4 lata 27 cali i 0 problemow. A telewizory sa nie drogie gdzies chyba widzialem 32 za ok. 1tys

20. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    polecam sony 32 cale okolo 1tys innego sie nie oplaca

21. Ikczetsu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja napewno będę celował w Samsunga bądź Panasonica.. Z tym że nie wiem czy taki TV to dobry pomysł bo mam malutki pokoik ;)

Wczytywanie...

Poleć forum