1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań - Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ToxiC., Styczeń 20, 2015.

1. ToxiC.

ToxiC. Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, aktualnie będę chciał zakupić Xbox'a 360 i teraz mam kilka pytań.
    Chcę kupić przerobionego xboxa, z LT 3.0

I teraz:
    1 - http://www.cnet.com/products/sony-nec-optiarc-ad-7191a-dvdrw-r-dl-dvd-ram-drive-ide-series/
    Czy taka nagrywarka wystarczy by nagrać gry?
    2 - Jakich płyt potrzebuje, polecacie coś? No i jaki rozmiar najlepiej wziąć?
    3 - Czy będę musiał instalować gry z płyt na dysku? Czy włoże płytę i będę mógł grać (pytam, bo nie wiem czy mam brać coś z większą pojemnością dysku, czy mniejszą).

Bardzo pilne, czekam na odpowiedzi i pozdrawiam! :)

PS: Co myślicie o takiej konsolce?
    http://allegro.pl/xbox-360-elite-jasper-rgh-lt-3-0-8gb-gwar12-i5002111170.html
    Będę mógł grać w gry bez wrzucania je na konsole (RGH)

Ostatnia edycja: Styczeń 20, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poza tym, że nie pograsz na xbox live ok.
    Z płyt pograsz. Bez online nagrasz prawie wszystkie gry tą nagrywarką, oprócz kilku z zabezpieczeniem CIV
    Płyty dvd-dl : dwuwarstwowe, najlepiej verbatim.
    Normalnie pograsz z płytek bez instalacji...poza kilkoma tytułami, w których trzeba na penie, lub hdd zainstalować dodatkową zawartość.

ToxiC. lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum