1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań:Xbox Live na prawdziwe dane,zgrywanie gier z XBOX,wymiana napędu[gwar.]?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aldric666, Czerwiec 11, 2010.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Borykam się z problemem zalogowania do sieci Xbox Live. Mam konsolę Xbox 360, wersja Elite - Falcon, rzecz jasna nieprzerobioną. Chciałbym korzystać z usługi Microsoftu, ale wyczytałem, że zakładanie kont na lewe dane kończy się banem z utratą MS Points lub usunięciem konta. W Polsce XBL nie ma i raczej nie będzie, choć internetowe ploteczki donoszą, iż być może zostanie wprowadzony pod koniec 2010r., osobiście szczerze wątpię.

Moje pytanie brzmi: Jak zespół Bill'a sprawdza autentyczność podanego adresu zamieszkania?

Znajomy ma brata, który miesza na stałe w UK. Gdybym poprosił, namówiłby go, aby udostępnił mi swoje dane, wyłącznie do rejestracji konta. Czy w takim wypadku otrzymałbym ban/delete acc? Podejrzewam, że nie bawią się w wysyłanie listów, na które będą oczekiwać odpowiedzi "Tak, zarejestrowałem konsolę, dane są zgodne", tylko sprawdzają to za pomocą IP. Mimo to wolę zapytać, aby mieć 100% pewność.

Bardzo chciałbym zgrać w Halo 3, albo PES2010. Niestety póki co nie mam takiej możliwości i nie wiem czy nie skorzystać z usług konkurencji, gdzie takowego problemu nie ma.

Sprawa druga - nie mogę zgrywać gier z pierwszego Xbox na HDD w 360-ce. Jest to wina przestarzałego oprogramowania, czy konsola nie ma po prostu takiej opcji? Irytuje mnie to bardzo, ponieważ napęd strasznie rysuje płyty, a egzemplarz Halo Combat Evolved, który kupiłem był do niedawna niczym diament - nieskazitelnie czysty. Nie chcę przerabiać sprzętu, ale chyba będę zmuszony, bo nie zamierzam polować na oryginalne płyty z pierwszej wersji konsoli co kilka miesięcy. Gwarancja obejmuję wymianę napędu w przypadku gdy rysuje on nośnik z danymi? Płyty można jakoś uchronić przed usterkami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z tego co wiem wiekszosc uzytkownikow ma fikcyjne dane xbl i jeszcze nikt nie dostal bana przynajmniej ja nie znam takiego przypadku

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do pytania o XBOX LIVE! to zarejestruj się na fałszywe dane na region UK i tyle. Żadnego bana się nie bój. Banują tylko za przerobienie napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum