1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań - Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba8121, Grudzień 8, 2011.

1. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam szukałem tematów ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi i jestem totalnym lajkiem w świecie xbox. Dziś zarejestrowałem się na xbox live i moją największą niewiadomą jest czy było mi to potrzebne ? Powiedzcie mi czy to jest w pełni darmowe czy do czegoś mi się to przyda, opłaca się z tego korzystać i mieć to cały czas połączone z netem ? Czy jak już to mam to mam zrobić jakieś zmiany ? wprowadzić jakieś inne ustawienia ? Sciągłem aplikacje facebook, i działa, ale działa dlatego że mogę mieć przez pierwszy miesiąc konto gold czy coś w tym stylu czy na zwykłym koncie po prostu live też mogę mieć facebooka ? Ogólnie prosiłbym o zalety posiadania konta na xbox live i wady (raczej nie będę wykupywał GOLD więc korzystał będę tylko z zwykłego live)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Dla zwykłego korzystania bez multiplayera-Live jest w ogóle jak dla mnie nie potrzebne;p

4. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zalety gold:
    Gra multi
    Pobieranie Gier demo o tydzień szybciej od normalnego live
    Portale społecznościowe
    Kontakt ze znajomymi
    Różne konkursy organizowane przez xbl (na psn np był konkurs BUZZ:ŚWIAT QUIZÓW)
    Zune

5. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    BROLY
    Z twojego punktu widzenia jest to zbędne, dla mnie to nie tylko multiplayer, facebook są tam dema, gry arcade, motywy, obrazki gracza itp.
    Na zachętę podaruję ci listę darmowych gier ARCADE :
    -Doritos Crash Course
    -Harm's Way
    -Hexic HD
    Te gry są wpełni darmowe do pobrania w Game Marketplace w Twoim Xbox'ie ;)
    Co do ustawień : nic nie musisz zmieniać
    Facebook jest tylko dla kont gold nie można z niego korzystać na darmowym
    Jeśli jesteś pierwszym właścicielem konsoli masz 3 konta po załorzeniu dostajesz 1-mc GOLD teraz zostały ci jeszcze 2 ;)

Rzekłem.
    Dziękuję Dobranoc.

6. luksik88

luksik88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leslau
    Ale ten miesiąc w xbox live gold liczą mi od momentu utworzenia profilu offline, czy od momentu pierwszego połączenia konsoli z netem?

7. gołąb1962

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Od momentu założenia konta na xbl :)

8. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    A powiedzcie mi jeszcze jak wyłączyć czy w ogóle się da tak że nie będzie mnie automatycznie logowało do XBL no bo po co mi to jak nie będę miał już golda. To nie mogę chyba czerpać żadnych korzyści ?

9. gołąb1962

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Odłączyć kabel od neta podpięty do konsoli, a jak masz slimke to po prostu wyłącz router lub modem.

10. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    No mam slimke. Ale jak odłączę router to będę miał neta tylko na stacjonarce, a na laptopie ani niczym innym nie będę mógł się połączyć. Nie ma jakiejś opcji w ustawiniach żeby nie logowało przy włączeniu konsoli ?

11. gołąb1962

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Powinna być opcja w ustawieniach sieci, że wyłączasz auto logowanie do xbl :) Nie wiem dokładnie gdzie bo mam elitke.

12. seba8121

seba8121 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Okej dzięki poszukam. Ale stwierdziłem chyba że roczny wydatek koło 100zł to nie jest dużo a jest trochę fajnych opcji na koncie gold i chyba wykupie pakiet.

13. candyboy

candyboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Tak naprawdę to po zakupie konsoli masz 3 miesiące GOLDA za free.
    Musisz to zrobić na 3 różnych profilach,czyli jak skończy Ci się ten darmowy miesiąc to zakładasz sobie nowy profil i znów masz miesiąc LIVA za free.Później zakładasz trzeci profil i masz 3 ostatni miesiąc darmowego GOLDA.

14. Najkon

Najkon Guest

Witam,

odświeżę trochę temat, bo interesuje mnie jedna rzecz..
    Na playstation użytkownicy mają usługę Playstatnio Network .. coś tam coś. I w ramach wykupionego abonamentu mają możliwość ściągania dem, i pełnych wersji gier (starszych nie nowinki) ale grać w nie mogą tylko przy aktywnym abonamencie.

Czy podobna sytuacja ma się w XBoX Live GOLD ?

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Kilka pytań - Xbox live

Demka mozesz pobierac, pelne gry zas kupować

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

16. Najkon

Najkon Guest

Szczerze to kicha z tej opcji GOLD w XBOX-ie. Wychodzi na to, że kupując abonament mamy tylko możliwość ściągania nowych DEM, które i tak pojawią się do ściągnięcia dla wszystkich po tygodniu - dwóch.
    Możliwość korzystania z Facebook-a, itp. aplikacji społecznościowych - choć nie wiem po co to robić z konsoli w dobie laptopów i komórek (smartfony)
    I możliwość grania w gry MultiPlayer - ale.. trzeba wpierw mieć takową grę. ;)

Czy ktoś z większych doświadczeniem w tejże konsoli może się wypowiedzieć na temat plusów posiadania usługi GOLD w XBOX Live.
    Coś gdzieś wyczytałem, że posiadacze opcji GOLD grając w jakąś gre zdobywają punkty, które później mogą wymienić na dodatki do gry - a na inną gre też można?

Wczytywanie...

Poleć forum