1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań - Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gregorvag, Październik 4, 2015.

1. gregorvag

gregorvag Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem one ostatnio używanego ale razem z kontem live.
    Moje pytanie brzmi czy mogę zmienić nazwę użytkownika bez problemu?
    Gdzieś mi ktoś powiedział że mogę stracić gry ale wydaję mi się to bzdurą, jaka jest prawda?
    Dopiero w systemie podałem mój nr gsm jako że muszą mi wysłać kod do sprawdzenia że ja to ja kiedy chcę zmienić nazwę i jest 30 dni czasu na wprowadzenie tej zmiany mówią.

Zauważyłem też że niektóre gry w store są chyba droższe niż w dystrybucji na płycie chyba prawda?

I czy jest inna opcja nabycie EA ACCES niż płatność kartą kredytową? Nie widzę innej opcji niż "dodaj kartę kredytową" a wolę jej nie dodawać.

Forum jest obsługiwane przez tapatalk?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli gry są dopisane do tego konta to lepiej je zostaw, sporo osób pisało na forum że wywalili profil a potem był płacz bo gry przestały działać albo nie szło ich pobrać na nowo. Nie kombinuj tylko sobie zrób swoje nowe konto i na nim kup access. Access możesz kupić poprzez kartę kredytową albo PayPal, u nas innej opcji nie ma. W USA maja zdrapki z rocznym ale to tylko w USA, na cebullo czasami są ale to po 130zł więc nie jest to opłacalne. Podałeś nowe zabezpieczenia do konta 30 dni czekania ale licz się z tym że właściciel tego konta może sobie tego nie życzyć, przerwie tą procedurę, zmieni passy i nic nie będziesz miał bo zabierze dostęp.
    Tak forum obsługuje TT.

4. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ala na nowym koncie będę też musiał nowe live kupić?

I u mnie w Belgii nie ma nawet paypal możliwości tylko pyta o kartę dziad...

Ostatnia edycja: Październik 4, 2015
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie jeżeli tamten profil ustawisz jako domowy to live przechodzi na każde konto na konsoli.

6. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A mogę instrukcje do tego krok po kroku? Sorry ale przyzwyczajony jestem do ps a tu wszystko iunaczej...
    Pieniądze które doładowałem do tego konta przejdą wtedy też na każdy profil?

Z góry dzięki za wyrozumiałość i idę szukać tego w międzyczasie.

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  8. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gold już był tam więc tylko kasę. A na zmianę passów muszę poczekać jeszcze do tych 30 dni, zaznaczyłem że nie mam już dostępu do tamtego maila i nr gsm. Ale i tak wychodzi lipa... hmmmm...

Jak teraz najlepiej zrobić? Konto swoje już założyłem i mam dostęp do store i gier skojarzonych z tamtym kontem ale mam zamiar pograć tu jeszcze w nadchodzącego nfsa i nie tylko, skorzystać z opcji ea access ...

9. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    EAA możesz kupić miesięczny na allegro w postaci kodu i wbić je na swoje konto.

10. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby to wykorzystać muszę przelogować się z belgijskiego store na polskie?

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Set Ci napisał wyraźnie. Jak gość wejdzie na maila i nie zgodzi się na zmianę danych to nic z tego konta nie będziesz miał, bo on ma je na własność, bo jest to jego konto. Żeby tego było mało to pewnie dostał maila, że konto zostało doładowane kasą. EA kupuj na swoje konto, nie bierz na pewno na jego, bo możesz nieźle się zdziwić. Kolejne goldy również bierz na swoje :) Żeby mieć golda na każdym koncie to na koncie tego gościa ustaw konsola domowa. Jest to w ustawieniach, musisz poszukać.

W dodatku wszystko co kupisz z tej doładowanej kasy będzie przypisane do jego konta, a nie do Twojego...zawaliłeś z tym. Mogłeś się zapytać kogoś na forum :) Bo konto pewnego dnia przestanie działać chociażby przez zmienienie passów przez poprzedniego właściciela i przepadnie Ci wszystko co kupiłeś.

Ostatnia edycja: Październik 4, 2015
  12. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie no tak to nie działa. Dopiero jak coś kupi to tamten dostanie billing na email ustawiony w danych billingowych, których oczywiście bez zabezpieczeń nie zmienisz. Za samo wbicie zdrapki z kasa nie przychodzi nic.

Te kody chyba działają worldwide. A jak nie to zmień region tego nowego konta na PL.

13. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale skoro zaznaczyłem że nie mam już dostępu do tamtego maila ani tel i on się tam nie będzie logował to chyba zmienią to na moje dane?

14. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zmienią ale jak się on zaloguje na ten email zabezpieczający albo dostanie raport na przypisany tam numer tel. że ktoś się bawi i chce mu zmienić zabezpieczenia na koncie to on sam może przerwać procedurę zmiany na ten Twój adres, proste tak to niestety działa.
    On się nie musi logować na to konto XBL. A i oni tego nie zmieniają ręcznie tylko robi to skrypt na serwerze. (tak to działa ze względów bezpieczeństwa żeby do nich nie dzwonić i nie robić wałów, support nie ma dostępu do zmiany zabezpieczeń kont).
    Myślisz że dlaczego nikt Ci nie dał emaila zabezpieczającego? bo dostęp do tego ma tylko pierwsza osoba co to konto sprzedała, żeby zmienić dane i odsprzedać je dalej za jakiś czas.
    Niestety tak działają konciarze, poczytaj sobie aukcje na allegro, kupujesz tam dostęp do konta a nie całe konto z zabezpieczeniami.
    Morał jest z tego taki jak Ci gościu zmieni passy to zapomnij o tych grach i kasie co masz na tym koncie.

15. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zaszaleję sobie i pogram w coś sytego skoro jeszcze mogę skorzystać z tej kasy i konta:D

Co polecacie do ściągnięcia:D?

Bf wart swej ceny na store? Albo może wiedźmin? Co jest teraz dostępne w store a najlepsze dla Ciebie?

16. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kup sobie wieśka albo fh2

17. gregorvag

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, a co jeżeli teraz kupię golda na swoje konto już i tam będę z niego korzystał czy będę miał dostęp do gier które są pobrane z tamtego konta czy musi tam też być gold?

18. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie musi być. Po co Ci 2 goldy na jednej konsoli w jednym czasie? Zawaliłeś sprawę wcześniej to trudno, jedź na tym goldzie tylko ustaw konsolę domową i tyle. Dopiero jak Ci w jakiś czarodziejski sposób zniknie dostęp do konta to wtedy sobie weź golda na siebie ;)

19. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Wystarczy że jeden profil ma golda na tej konsoli i każdy profil może z niego korzystać

20. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Nie chce mi się czytać całego tematu bo widzę ze wpadłeś w panikę lekką lub cos w tym rodzaju . Jedynie podpowiem tobie żeby bylo tobie łatwiej z zakupami na konsoli.Tez mieszkam w BE wiec idz do Belfius'a ING , Bnp PFortis zrób sobie kartę prepaid (prépayée po francusku ) kosztuje grosze jest ubezpieczona na zakupy do 500€ z możliwością rozszerzenia ubezpieczenia. Karta kosztuje grosze a nie masz żadnego ryzyka przy zakupach . Doładowujesz ją dowolną kwotą za pomocą swojego głównego konta i po chwili pieniadze sa do twojej dyspozycji . Tak możesz szybko i bezpiecznie dokonać wszelkich zakupów na Marketplace nawet EAacces. Cala operacje wykonujesz za pomocą swojego banku w domu na komputerze nie ruszając sie z miejsca . Prościej sie nie da .

Wczytywanie...

Poleć forum