1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań XBOX > PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chowuscod4, Lipiec 5, 2010.

1. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Mam połączony XBOX i laptop do routera, WMC działa, i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy da się wysyłac muzyke z lapa na xboxa? tylko tak żebym jak wyłączył lap ona była?

2. Skąd ściągnac kodek rmvb na xboxa? ponieważ filmy wogóle nawet w avi mi nie działają (mam live) nie przerobiony.

Jeśli coś sobie przypomne to dopisze, proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Ad1. Nie da się, tylko stream przez WMC - po wyłączeniu lapka muzy nie ma.
    Ad2. Xbox nie ma możliwości odtwarzania formatu RMVB, odtwarza DivX - po ściągnięciu aktualizacji.

Pozdro !

Wczytywanie...

Poleć forum